Neutralizatory zapachów i odświeżacze powietrza Freshtek One Shot

Kategorie: Ogólna, Porady     31.01.2022

Neutralizatory zapachów i odświeżacze powietrza Freshtek One ShotZapach jest jednym z bardzo istotnych czynników, które wpływają na pozytywną lub negatywną ocenę miejsca, w którym przebywamy. Dbając o wizerunek firmy warto więc zwrócić uwagę na zapach unoszący się w pomieszczeniach. Neutralizatory zapachów i odświeżacze powietrza niewątpliwie pomogą w stworzeniu przyjemnej atmosfery sprzyjającej odpoczynkowi, pracy, czy robieniu zakupów.

Odświeżacze powietrza w spayu

Przyjemny zapach od razu kojarzy się z czystością. Dbanie o czystość i higienę pomieszczeń to oczywiście podstawa, ale efekt wizualny wzmocniony odpowiednim aromatem może pozytywnie wpłynąć na doznania klientów, pracowników, czy domowników. Odpowiednio zastosowany zapach może przyciągnąć klientów, podwyższyć ocenę usług hotelarskich, czy zwiększyć sprzedaż w sklepie. Trzeba jednak pamiętać, by odpowiednio dobrać zapach do charakteru pomieszczania.

Odświeżacze powietrza Freshtek One Shot to najszybsze rozwiązanie, które w szybki i prosty sposób nada pomieszczeniu przyjemny zapach. W naszej ofercie mamy perfumowany odświeżacz powietrza Kashmir o niepowtarzalnym zapachu z akordami egzotycznych drzew i orientalnych ziół,  Słodki Rumianek – świeży i trochę słodki zapach hotelowy, Jarzębina – zapach, który odświeża powietrze i wypełnia pomieszczenia urzekającym, słodkim zapachem, o kojących właściwościach, a także zdecydowany i trochę buntowniczy zapach Bed Men inspirowany męskimi perfumami.

Kliknij zdjęcie, by przejść do sklepu

Jak usunąć nieprzyjemny zapach w pomieszczeniu?

Nieprzyjemne zapachy to problem, z którym możemy spotkać się wszędzie. Może to dotyczyć zarówno domu, jak i miejsc użyteczności publicznej takich, jak sklepy, hotele, restauracje, siłownie, biura, obiekty usługowe, czy publiczne toalety. Nieprzyjemne zapachy nie tylko unoszą się w powietrzu, ale również wnikają w zasłony, wykładziny, dywany i meble tapicerowane, długo w nich ozostając.

W usunięciu woni spalenizny, zapachu zwierząt, potu lub dymu papierosowego bardziej pomocny i skuteczny będzie neutralizator zapachu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo neutralizatory zapachów Freshtek One Shot o najbardziej kojarzonym z czystością zapachu bawełny, świeżym zapachu zielonej herbaty, głębokim, korzennym zapachu paczuli, czy urzekającym aromacie kwitnącego sadu. Natomiast w likwidacji dymu papierosowego najlepiej się sprawdzi Freshtek One Shot Smoke Killer.

Kliknij zdjęcie, by przejść do sklepu

Freshtek One Shot – szybki przepis na piękny zapach

Neutralizatory i odświeżacze powietrza Freshtek są bardzo wydajne i silnie skoncentrowane, więc znakomicie zdadzą egzamin się wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z dużą powierzchnią użytkową. “One Shot” oznacza, że tylko jedno naciśnięcie wystarcza wypełnienie przyjemnym zapachem 200 m3 pomieszczenia. Duża pojemność opakowania (600 ml) ogranicza wytwarzanie odpadów, więc przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego. Produkt jest również ekologiczny ze względu na to, że substancje czynne w aerozolu nie zawierają metali ciężkich i składników szkodliwych dla warstwy ozonowej.

Odświeżacze i neutralizatory zapachów Freshtek znają zastosowanie w hotelach, pensjonatach, biurach, restauracjach i salach weselnych, sklepach i galeriach handlowych, siłowniach i klubach fitness, a także w gospodarstwach domowych

Odświeżacz czy neutralizator – co wybrać?

Odświeżacze powietrza maskują nieprzyjemne zapachy, natomiast neutralizatory pochłaniają zapachy i usuwają je z pomieszczenia. Dodatkowo neutralizatory perfumowane nadają pomieszczeniom przyjemny zapach. Jeśli w lokalu nie ma źródeł nieprzyjemnych zapachów, możemy zastosować odświeżacze, które mają szeroką gamę zapachową i pomogą nadać powietrzu pożądany aromat. Natomiast w przypadku pomieszczeń narażonych na przykład na dym papierosowy, woń zwierząt lub ludzkiego potu, bardziej skuteczne mogą się okazać neutralizatory zapachów.