Myjnie parowe

Skuteczne, proste i ekologicznie mycie i pranie parowe. Profesjonalne, mobilne myjnie parowe.

Myjnie parowe

Mobilne myjnie parowe Fortador są ekonomiczne w utrzymaniu, intuicyjne w obsłudze, a przede wszystkim ekologiczne. Znacząco zmniejszają zużycie wody, co ma niebagatelny wpływ na ochronę środowiska naturalnego. Zmniejszają również zużycie detergentów, ponieważ sama, podawana pod ciśnieniem, para podgrzana do 180 stopni Celsjusza czyści i dezynfekuje. Jeśli niezbędne jest dodanie chemicznych środków czyszczących, to ich zużycie jest znacznie mniejsze niż w tradycyjnych myjniach.

Profesjonalne sprzątanie

Regulacja ciśnienia i temperatury suchej pary myjni Fortador pozwala na bezpieczne czyszczenie najbardziej delikatnych elementów wyposażenia – komputerów pokładowych, monitorów, taśmociągów, wentylatorów, chłodni i zamrażarek. Ekologiczne rozwiązania pozwalają na zastosowanie w gastronomii i medycynie. Dzięki mobilności zastosowanie myjni parowych jest w zasadzie nieograniczone. Za ich pomocą można wyeliminować inwazję owadów, pozbyć się graffiti, usunąć pleśń czy gumę do żucia, czyścić różne powierzchnie jednocześnie je dezynfekując i eliminując przykre zapachy.

Samochody i sprzęt rolniczy

Parowe myjnie samochodowe, dzięki swojej mobilności, mogą zostać dostarczone do każdego klienta, a czyszczenie i dezynfekcja parą znacznie skraca cały proces mycia karoserii, tapicerki, ale i tego, co znajduje się pod maską auta. Sucha para może dotrzeć w najgłębsze szczeliny, niedostępne dla tradycyjnych myjni, nie uszkadzając delikatnych elementów. Para jest wystarczająco gorąca, by pozbyć się tłuszczu czy trudnych zabrudzeń samochodów, czy pojazdów rolniczych. Jej ciśnienie jest wystarczająco wysokie, by usunąć brud, ale maszyna jest również wystarczająco delikatna, by nie uszkodzić powierzchni karoserii czy tapicerki.

Gastronomia medycyna i farmaceutyka

Restauracje i mobilne punkty gastronomiczne muszą szczególnie dbać o czystość i dezynfekcję. Para myjni parowej już w temperaturze 100-115 stopni Celsjusza rozpuszcza i usuwa tłuszcz, olej i brud, pozostawiając powierzchnie czyste i suche. Dzięki regulacji wilgotności pary z łatwością, bez użycia szkodliwych chemikaliów, można używać myjni parowych w kuchniach przemysłowych i restauracjach, do czyszczenia patelni, frytkownic, grillów, stołów i zlewów czy lodówek i zamrażarek. Para usuwa również bakterie E-coli, Salmonelli i Listerii z powierzchni i narzędzi. Ze względu na te właściwości myjnie parowe mogą być wykorzystywane w punktach medycznych i farmaceutycznych oraz wszędzie tam, gdzie muszą być spełnione zaostrzone normy regulujące zasady utrzymania czystości.

Fortador Pro+

Fortador Pro+ to IV generacja myjni parowej w ofercie Fortador Sp.J. Jest to urządzenie spalinowe, dezynfekująco-myjąco-piorące z odkurzaczem. Bojler i palnik od Lamborghini gwarantują najwyższą moc i niezawodność. Fortador Pro+ jako jedyny na rynku ma możliwość podawania wraz z parą dwóch różnych detergentów w tym samym czasie, zaś seryjnie wbudowana funkcja wyrzutu pary i ekstrakcji pozwala na pranie na gorąco z detergentem każdej tapicerki meblowej i samochodowej. Nowoczesny design i komponenty najwyższej jakości gwarantują pozycję lidera w branży.

Fortador Pro S

Fortador PRO S to V generacja myjni parowej w ofercie Fortador Sp. J. Jest to najnowsze dwustanowiskowe urządzenie dezynfekująco-myjące w naszej ofercie. Bojler i palnik od Lamborghini gwarantują najwyższą moc i niezawodność. Fortador PRO S ma mniejsze gabaryty niż jego poprzednik wersja PRO. Nowoczesny design, komponenty najwyższej jakości oraz atrakcyjna cena gwarantują pozycję lidera w branży.

Fortador Volt

Fortador VOLT jest jedynym w swoim rodzaju urządzeniem parowym. Jest to najpotężniejsze urządzenie elektryczne w naszej ofercie. Dwa bojlery gwarantują najwyższą moc i niezawodność. Fortador VOLT jako jedyny na rynku ma możliwość mycia i prania w tym samym czasie na dwóch stanowiskach razem lub oddzielnie. Nowoczesny design i komponenty najwyższej jakości gwarantują pozycję lidera w branży.

Myjnie parowe

Mobilne i ekologiczne urządzenia do mycia parą