Myjnie parowe Fortador Pro+ w super cenie 22.400 zł netto

Kategorie: Ogólna     27.06.2019

Ostatnie sztuki myjni parowych Fortador Pro+ można zdobyć za promocyjną cenę 22.400 zł netto tylko do wyczerpania zapasów. To szansa zaoszczędzenia 5.600 zł netto i nabycia narzędzia do ekologicznego czyszczenia różnych powierzchni i zabrudzeń.

 

 

Pobierz kartę produktu

Fortador Pro+ to mobilne urządzenie dezynfekująco-myjąco-piorące z odkurzaczem, który czyści parą pod ciśnieniem do 16 bar (235 PSI), a następnie odsysa parę razem z zabrudzeniami. Para nagrzewa się w 2 minuty i w bojlerze osiąga temperaturę 220°C (max 280°C), natomiast temperatura operacyjna może być regulowana termostatem od 120 do 140°C.

Ekologiczne czyszczenie

Myjki parowe gwarantują oszczędność wody z jednoczesną najwyższą produkcją pary suchej 15 kgf/cm2, co daje 165 kg suchej pary na godzinę. Zmniejszone zużycie wody ma ogromny wpływ na ochronę środowiska naturalnego. Czyszczenie parą zmniejsza również zużycie detergentów. Jeśli profesjonalne środki czystości są niezbędne do dodania, to ich zużycie jest znacznie mniejsze niż w tradycyjnych myjniach.

Czyszczenie i dezynfekcja

Gorąca para czyści i dezynfekuje, usuwa przykre zapachy, pleśń, a nawet powstrzymuje inwazję uciążliwych owadów. Dzięki regulacji ciśnienia i temperatury pary można nią czyścić najbardziej delikatne elementy wyposażenia – monitory, komputery pokładowe, taśmociągi, wentylatory, wnętrza chłodni i zamrażarek. Ze względu na czyszczenie bez szkodliwych chemikaliów myjki parowe znajdują zastosowanie w gastronomii i kuchniach, wszędzie tam, gdzie jest kontakt z żywnością. Para usuwa również bakterie E-coli, Salmonelli i Listerii z powierzchni i narzędzi, dlatego myjnie parowe mogą znaleźć wykorzystanie w placówkach medycznych i farmaceutycznych oraz tam, gdzie muszą być spełnione zaostrzone normy regulujące zasady utrzymania czystości.

Mycie samochodów i maszyn

Myjnie parowe świetnie sprawdzają się w myjniach samochodowych. Czyszczą nie tylko karoserię i tapicerkę samochodów, ale również części samochodu znajdujące się pod maską. Gorąca para z łatwością wyczyści tłuste zabrudzenia dostając się w najgłębsze szczeliny maszyny skracając cały proces mycia. Równie dobrze para czyści maszyny rolnicze oraz urządzenia w zakładach przemysłowych, które często narażone na tłuste i trudne do usunięcia zabrudzenia.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie zakupu maszyn, które można obejrzeć w siedzibie firmy w Markach przy ul. Piłsudskiego 257. Telefon 690 010 158.