Mobilne myjnie parowe – zastosowania i dostępne technologie

Kategorie: Aktualności     24.05.2021
Mobilne myjnie parowe

Mobilne myjnie parowe

Mobilne myjnie parowe to funkcjonalne narzędzie umożliwiające czyszczenie trudno usuwalnych zabrudzeń. Są one najlepszym dowodem na to, że innowacyjna technologia pozwala maksymalizować efektywność i udostępnia nam możliwości, które jeszcze kilka lat temu były niedostępne.

Nie czekaj i poznaj zastosowania mobilnych myjni parowych, które pomogą Ci utrzymać czystość zewnętrznej części budynku, posesji lub pojazdów mechanicznych. Zapraszamy serdecznie do lektury, gdzie przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Mobilne myjnie parowe i ich zastosowanie w nieruchomości

Czy przy pomocy mobilnych myjni parowych można czyścić kostkę na posesji nieruchomości lub elewację budynku? Tak. Jest to idealne narzędzie pozwalające na pozbycie się problematycznych zabrudzeń z zewnętrznej części obiektu. Trzeba jednak mieć świadomość, że jest to naprawdę trudny przeciwnik, który mimo zastosowania profesjonalnych narzędzi, będzie wymagać od nas dużych nakładów czasu i pracy.

Zarządzasz nieruchomościami firmy lub prowadzisz działalność sprzątającą? Jeśli odpowiedź brzmi TAK, potrzebujesz narzędzi umożliwiających osiągnięcie satysfakcjonujących rezultatów. Pamiętaj, by wybierać wysokiej klasy urządzenia, które mogą pochwalić się imponującymi parametrami, funkcjonalnościami i wysokim poziomem niezawodności ze względu na jakość wykonania. Świetnym przykładem są profesjonalne myjnie parowe Fortador dostępne w Fair Play Plus.

Nie zapominaj o tym, że wysokogatunkowy detergent ma równie duże znaczenie co wykorzystywane komponenty. Przemysłowe środki czystości znajdziesz m.in. w ofercie naszego sklepu.

Czy mobilne myjnie parowe można wykorzystywać wewnątrz budynków? Tak. Perfekcyjnie nadają się one do czyszczenia:

  • wind,
  • klatek schodowych,
  • posadzek,
  • szyb,
  • elementów wyposażenia.

Mobilne myjnie parowe w branży motoryzacyjnej

Samochody poruszające się po drogach publicznych są szczególnie narażone na kontakt z wieloma zabrudzeniami. Kurz, woda i błoto, które utwardzone zostały przy pomocy zmian temperatury, promieniowania słonecznego i wiatru, bywają niezwykle problematyczne podczas czyszczenia. Należy więc szukać sposobów pozwalających na optymalizację czasu i wysiłku, potrzebnych do osiągnięcia zadowalających rezultatów.

Kiedy warto zainwestować w mobilną myjnię parową? Jest to przydatny element wyposażenia w każdej firmie, w której do dyspozycji pracowników są min. 2-3 samochody służbowe – zwłaszcza gdy nie są one przypisane do konkretnych specjalistów, tylko mogą oni korzystać z nich w sytuacjach potrzeby (np. dojazdu do klienta na spotkanie handlowe).

Czyszczenie pojazdów służbowych powinno być regularną czynnością realizowaną min. raz w tygodniu. Gdyby firma z taką częstotliwością chciała korzystać z ofert specjalistów detailingowych, koszty usług w rozliczeniu miesięcznym i rocznym byłyby bardzo wysokie. Posiadając mobilne myjnie parowe, jesteś w stanie samodzielnie wykonać takie zabiegi sprzątające.
Czy mobilna myjnia parowa może przydać się do zastosowań prywatnych?
Tak. Chociaż są to narzędzia tworzone z myślą o przedsiębiorcach, znajdują one zastosowanie w przypadku osób, które w wolnych chwilach szukają przygód na off-roadowych wyjazdach. Każda przygoda w terenie kończy się trudno usuwalnymi zabrudzeniami.

Niezbędne akcesoria

Mobilna myjnia parowa stanowi oczywiście podstawę zestawu. Niemniej jednak warto pamiętać o akcesoriach, których zadaniem jest maksymalizacja efektywności, wydajności i bezpieczeństwa pracy specjalistów. Do podstawowych komponentów zaliczyć można m.in.:
węże o zróżnicowanych rozmiarach,
pistolety parowe,
zestawy końcówek.

Dzięki ww. akcesoriom można osiągnąć określony efekt, dostosowując siłę i wielkość strumienia pary do rodzaju czyszczonej powierzchni, np. elewacji, karoserii auta, czy elementów wyposażenia (np. wind, wnętrza samochodów itp.). Warto więc mieć pod ręką zróżnicowany asortyment zapewniający funkcjonalność.

Zastanawiasz się nad inwestycją, lecz nie masz 100% pewności w kwestii wyboru modelu? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania, pomożemy podjąć decyzję i doprowadzimy do finalizacji transakcji od A do Z. Skontaktuj się zatem z nami już teraz i zobacz, co możemy Ci zaoferować.