Mobilne myjnie parowe w nowych atrakcyjnych cenach do czerwca 2018

Kategorie: Ogólna, Porady     9.03.2018

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą cenową na mobilne myjnie parowe Fortador w ofercie Fair Play Plus. Do 31 czerwca 2018 lub do wyczerpania zapasów Fortador Pro+ w cenie 28.000,00 PLN, Fortador Pro S za 18.699,19 PLN, a elektryczna myjnia parowa Fortador Volt w cenie 18 699,19 PLN netto.

Mobilne myjnie parowe Fortador są ekonomiczne w utrzymaniu, intuicyjne w obsłudze, a przede wszystkim ekologiczne. Znacząco zmniejszają zużycie wody, co ma niebagatelny wpływ na ochronę środowiska naturalnego. Zmniejszają również zużycie detergentów, ponieważ sama, podawana pod ciśnieniem, para podgrzana do 180 stopni Celsjusza czyści i dezynfekuje. Jeśli niezbędne jest dodanie chemicznych środków czyszczących, to ich zużycie jest znacznie mniejsze niż w tradycyjnych myjniach.

 

Myjnia parowa Fortador Pro +

Fotador Pro+

Myjnia parowa – spalinowa – cena netto 28.000,00 PLN

Fortador Pro+ to IV generacja spalinowej myjni parowej  wyposażonej w bojler i palnik od Lamborghini. Jest to urządzenie dezynfekująco-myjąco-piorące z odkurzaczem. Fortador Pro+ jako jedyny na rynku ma możliwość podawania wraz z parą dwóch różnych detergentów w tym samym czasie na trzech wężach, zaś seryjnie wbudowana funkcja wyrzutu pary i ekstrakcji pozwala na pranie na gorąco z detergentem każdej tapicerki meblowej i samochodowej. Pobierz plik
Kup teraz

 

Myjnia parowa Fortador Pro S

Fortador Pro S

Myjnia parowa – spalinowa – cena netto 18.699,19 PLN  

Fortador PRO S to V generacja myjni parowej. Jest to najnowsze dwustanowiskowe urządzenie dezynfekująco-myjące w naszej ofercie. Bojler i palnik od Lamborghini gwarantują najwyższą moc i niezawodność. Fortador PRO S ma mniejsze gabaryty niż jego poprzednik wersja PRO. Pobierz plik
Kup teraz

 

 

Myjnia parowa Fortador Volt

Fortador Volt

Myjnia parowa – zasilanie 220 V – cena netto 18.699,19 PLN

Fortador VOLT to jedyna w swoim rodzaju elektryczna myjnia parowa wyposażona w dwa bojlery. Fortador VOLT jako jedyny na rynku ma możliwość jednoczesnego mycia i prania w tym samym czasie na dwóch stanowiskach razem lub oddzielnie. Jest to najpotężniejsze w naszej ofercie urządzenie elektryczne o nowoczesnym designie i komponentach najwyższej jakości. Pobierz plik
Kup teraz

 

W miejscu odbioru urządzenia zapewniamy szkolenie z jego obsługi.

Gwarancja 12 miesięcy.

Profesjonalne sprzątanie

Regulacja ciśnienia i temperatury suchej pary myjni Fortador pozwala na bezpieczne czyszczenie najbardziej delikatnych elementów wyposażenia – komputerów pokładowych, monitorów, taśmociągów, wentylatorów, chłodni i zamrażarek. Ekologiczne rozwiązania pozwalają na zastosowanie w gastronomii i medycynie. Dzięki mobilności zastosowanie myjni parowych jest w zasadzie nieograniczone. Za ich pomocą można wyeliminować inwazję owadów, pozbyć się graffiti, usunąć pleśń czy gumę do żucia, czyścić różne powierzchnie jednocześnie je dezynfekując i eliminując przykre zapachy.

Samochody i sprzęt rolniczy

Mobilne myjnie parowe świetnie sprawdzą się do czyszczenia samochodów. Dzięki swojej mobilności, mogą dotrzeć do każdego klienta, a czyszczenie i dezynfekcja parą znacznie skraca cały proces mycia karoserii, tapicerki, ale i tego, co znajduje się pod maską auta. Sucha para może dotrzeć w najgłębsze szczeliny, niedostępne dla tradycyjnych myjni, nie uszkadzając delikatnych elementów. Para jest wystarczająco gorąca, by pozbyć się tłuszczu czy trudnych zabrudzeń samochodów, czy pojazdów rolniczych, jej ciśnienie jest wystarczająco wysokie, by usunąć brud, ale jest również wystarczająco delikatna, by nie uszkodzić powierzchni karoserii czy tapicerki.

Gastronomia medycyna i farmaceutyka

Restauracje i mobilne punkty gastronomiczne muszą szczególnie dbać o czystość i dezynfekcję. Mobilne myjnie parowe czyszczą parą już w temperaturze 100-115 stopni Celsjusza rozpuszcza i usuwają tłuszcz, olej i brud, pozostawiając powierzchnie czyste i suche. Dzięki regulacji wilgotności pary z łatwością, bez użycia szkodliwych chemikaliów, można używać myjni parowych w kuchniach przemysłowych i restauracjach, do czyszczenia patelni, frytkownic, grillów, stołów i zlewów czy lodówek i zamrażarek. Para usuwa również bakterie E-coli, Salmonelli i Listerii z powierzchni i narzędzi. Ze względu na te możliwości myjnie parowe mogą być wykorzystywane w punktach medycznych i farmaceutycznych oraz wszędzie tam, gdzie muszą być spełnione zaostrzone normy regulujące zasady utrzymania czystości.