Maszyny sprzątające

Sprzedaż, serwis i leasing maszyn sprzątających, prezentacje na obiektach

Maszyny szorująco-zbierające

To najbardziej wszechstronne maszyny do sprzątania. Czyszczą i jednocześnie osuszają mytą powierzchnię, dzięki czemu mogą być stosowane w obiektach o dużym natężeniu ruchu i trakcie pracy: w supermarketach, zakładach produkcyjnych, biurach i wszelkich budynkach użyteczności publicznej. Dobór maszyny sprzątającej jest uzależniony od czyszczonej powierzchni.

Rolly

Ciche sprzątanie

Nowa maszyna szorująco-zbierająca Rolly to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku. Dostępna jest w dwóch opcjach – elektryczna maszyna sprzątająca Rolly 7 ½ E 33 oraz Rolly 7 ½ M 33 na baterie. Pojemność zbiornika 7,5 litra. Dzięki niewielkim rozmiarom, specjalnej, składanej rączce, skrętnym kółkom idealnie sprawdza się na wąskich powierzchniach. Walcowa szczotka, trzy różne siły nacisku regulowane specjalnym pokrętłem i opatentowany system ssaw wpływają na doskonałe rezultaty czyszczenia. Ze względu na niski poziom hałasu idealna do sprzątania w ciągu dnia. Szczególnie dedykowana do użytku w szpitalach, szkołach, domach opieki, itp..
Dane techniczne, akcesoria i ceny są dostępne w załączonym pliku.

Freccia FR 15

Wydajne sprzątanie małych i średnich powierzchni

Freccia FR 15 to maszyna szorująco-zbierająca o nowoczesnym wzornictwie i wygodzie użytkowania. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów i rozwiązań oraz z uwagi na swoje niewielkie rozmiary i zwrotność będzie idealna do pielęgnacji wszystkich posadzek w małych i średnich halach, sklepach, biurach. Znakomicie spisuje się w trudno dostępnych miejscach. Konstrukcja mocowania ssawy pozwala na obrót o 360 stopni bez pozostawiania za sobą wody. Zmywarka w dwóch opcjach: zasilana bateryjnie Frreccia FR 15 M 38 BC  lub energią elektryczną Frreccia FR 15 E 38.
Dane techniczne, akcesoria i ceny są dostępne w załączonym pliku

Freccia FR 30

Freccia FR 30 to nowoczesny design i ergonomia. Zbiornik o pojemności 30 litrów, 2 dodatkowe kółka blisko głównej osi, kompaktowe gumy, pełny zestaw filtrów. Maszyna jest bardzo zwrotna i lekko się ją prowadzi. W szybki i wygodny sposób można posprzątać średnie i duże powierzchnie. Dzięki sensorowi TOUCH SYSTEM obsługa jest łatwa i bardzo intuicyjna. FR 30 E 45 to wersja zasilana elektrycznie 230 V standardowym przewodem długości 15 m.  FR 30 SM 45 o zasilaniu bateryjnym może pracować 3 godziny po jednym cyklu ładowania baterii.
Dane techniczne, akcesoria i ceny są dostępne w załączonym pliku.

Round Simple

Sprzątanie na okrągło

Elektryczna maszyna Round 45 E 55 i bateryjna Round 45 M 55  oraz bateryjna Round 45 SD 55 z trakcją to najnowsze w ofercie maszyny o łatwej i bardzo intuicyjnej obsłudze. Polecane do użytku codziennego z uwagi na ergonomię i komfort użytkowania. W maszynach zastosowano dużo innowacyjnych pomysłów i systemów, m.in. podwójne obciążenie szczotki, funkcję cichej pracy, system mieszania płynu. Dzięki sensorowi TOUCH SYSTEM (opatentowanemu przez Ghibli) maszyny są pod pełną kontrolą operatora. Maszyny o szerokości czyszczenia 530 mm rozwijają prędkość do 4 km/h.
Dane techniczne, akcesoria i ceny są dostępne w załączonym pliku.

Round Eco Standard

ECO SYSTEM – optymalizacja pracy

Bateryjna maszyna Round 45 D 60 z trakcją posiada wszystkie zalety standardowych maszyn Round, Dodatkowo została wzbogacona o panel sterowania z elekronicznym wyświetlaczem oraz  ECO SYSTEM, który optymalizuje jej pracę. Szeroka ścieżka robocza Round 45 D 60 (2 x 12” szczotki) i regulacja prędkości do 5 km/h czyni maszynę bardzo wydajną (3050 m²/h).
Dane techniczne, akcesoria i ceny są dostępne w załączonym pliku.

S2 80 D 70

Ergonomia, moc i niezawodność sprzątania

S2 80 D 70 to maszyna, którą prowadzi się bardzo lekko dzięki podwójnej trakcji z regulowaną prędkością. Solidna, mocna i niezawodna maszyna z ergonomicznym designem. Regulowana rączka, żeby zwiększyć komfort pracy. Intuicyjny wyświetlacz ze wskaźnikiem stanu naładowania baterii, potencjometrem do dopasowania prędkości. Panel czyszczący standardowo wyposażony jest w dwa mocne silniki napędzające szczotki, gumę osłonową i okrągłe zderzaki. Łatwy dostęp do elementów podlegających konserwacji i naprawom.
Dane techniczne, akcesoria i ceny są dostępne w załączonym pliku.

Rider

Niesamowita zwrotność i wysoka wydajność sprzątania

Rider R 65 FD 65 to nowa, siodłowa, kompaktowa maszyna szorująco-zbierająca w ofercie Ghibli & Wirbel. Zbiornik o pojemności 65 litrów, wysoka wydajność (3250 m2/h) i czas pracy gwarantują niezawodność przy sprzątaniu profesjonalnym. Maszyna została dopracowana w każdym szczególe. Główną cechą charakterystyczną jest zwrotność, możliwość czyszczenia bardzo blisko ściany i zawracanie na niewielkiej powierzchni (promień skrętu 115 cm). Kompaktowe rozmiary, niesamowita zwrotność, niski poziom hałasu podczas pracy i wysoka wydajność czyni maszynę odpowiednią do każdego środowiska i do każdej powierzchni – również szpitale i szkoły. Maszyna wyposażona jest w cztery małe szczotki z doskonałym dociskiem, umieszczone wokół koła napędowego dla osiągnięcia najlepszych wyników czyszczenia, nawet w małych i gęsto zabudowanych pomieszczeniach. Kompaktowa ssawa (750 mm) naturalnie przystosowuje się do ruchów maszyny.
Dane techniczne, akcesoria i ceny są dostępne w załączonym pliku.

 

Rover

Moc i zwrotność

ROVER R 110 FD 75 BC to najnowsza w naszej ofercie, profesjonalna siodłowa, kompaktowa maszyna szorująco-zbierająca Ghibli & Wirbel. Wyposażona jest w zbiornik o pojemności 110 litrów. Charakteryzuje się wysoką wydajnością 4500 m2/h. Główną cechą tej maszyny jest zwrotność, możliwość czyszczenia bardzo blisko ściany. Rover jest łatwy w obsłudze. Kompaktowe rozmiary, bardzo dobra zwrotność, bardzo niski poziom hałasu podczas pracy 70 db i wysoka wydajność czyni maszynę odpowiednią do każdego środowiska i do każdej powierzchni – również szpitale i szkoły.

S5 150 S 85 HD

Maszyny siodłowe o dużej mocy

GHIBLI S5 150 S 85 HD to solidna, mocna i niezawodna maszyna, idealna do każdego rodzaju powierzchni. Jedną z większych zalet tej maszyny jest szerokość szorowania i wysoka wydajność (do 5000 m2h). Doskonale sprawdzi się na dużych powierzchniach. Szeroka ssawa Zapewnia doskonałe osuszanie każdego rodzaju czyszczonej powierzchni.

Runner

Największe siodłowe maszyny sprzątające

Runner to nowa seria maszyn szorująco-zbierających w ofercie Ghibli & Wirbel. Solidna, mocna i niezawodna maszyna, idealna do każdego rodzaju powierzchni. Jedną z większych zalet tej maszyny jest szerokość szorowania i wysoka wydajność – RUNNER R 150 FD 85 do 5000 m2/h i do 6000 m2/h w przypadku maszyny RUNNER R 150 FD 100. Doskonale sprawdzi się na dużych powierzchniach. Możliwość regulowania dodatkowego docisku szczotek / padów roboczych (trzy poziomy do 89 kg), posiada również system dozowania substancji chemicznej. Szeroka ssawa zapewnia doskonałe osuszanie każdego rodzaju czyszczonej powierzchni. Wszystkie elementy tej maszyny zostały specjalnie zaprojektowane pod kątem wydajności i komfortu użytkowania. Wszystkie główne funkcje urządzenia można łatwo obsługiwać poprzez intuicyjny panel sterowania.  Na maszynę można wsiąść z obu stron, podczas pracy nic nie zasłania pola widzenia.
Dane techniczne, akcesoria i ceny są dostępne w załączonym pliku.

Pady i szczotki

Pady i szczotki to robocza, wymienna część maszyn czyszczących. Ich użycie w łatwy i szybki sposób przywróci posadzkom kamiennym, ceramicznym, betonowym, czy podłogom drewnianym połysk i czystość. W zależności od oczekiwanego efektu czyszczenia używamy padów o różnych kolorach i twardości od najbardziej agresywnych czarnych i brązowych, które zdzierają powłoki, przez zielone, niebieskie, czerwone, aż do najdelikatniejszych – białych. Do czyszczenia powierzchni bez użycia detergentów służą pady diamentowe oraz pady z melaminy – bardziej wydajne i znacząco redukujące koszty.

Maszyny czyszczące najwyższej jakości

Szybkie i skuteczne sprzątanie

Gruntowne czyszczenie – jakie pady wybrać?
7.12.2018
Są takie miejsca, szczególnie zakłady pracy, hale produkcyjne, obiekty użyteczności publicznej, przez które przewijają się dziennie tysiące osób. W tych budynkach sprzątanie jest zawsze wyzwaniem i wymaga najwyższej jakości specjalistycznego sprzętu. Nie ma mowy o ręcznym myciu podłóg.
Najczęściej stosowane maszyny czyszczące
6.11.2018
O ile wyczyszczenie jednego czy dwóch pomieszczeń nie jest dużym problemem, o tyle większe powierzchnie wymagają użycia specjalistycznych urządzeń czyszczących. Szorowarki do posadzek, polerki, maszyny szorująco-zbierające, odkurzacze przemysłowe, zamiatarki, to sprzęt dla profesjonalistów.
Pielęgnacja posadzek w kościołach
30.08.2018
Sprzątanie w kościołach często oddawane jest w ręce parafian. A ci najczęściej mają tylko „domowe” doświadczenia w tej dziedzinie, więc choć w wykonywane prace wkładają całe serce, to efekty raczej nie zostaną osiągnięte na poziomie profesjonalnym.
Maszyna szorująco-zbierająca ROLLY w promocyjnej cenie 6.300 zł netto do końca października 2018
20.08.2018
Czas to pieniądz, dlatego firmy sprzątające inwestują w sprzęt, który ułatwia i przyspiesza pracę personelu sprzątającego. Mop oczywiście zawsze pozostanie obowiązkową pozycją w wyposażeniu firmy, ale tam gdzie się da,  warto go zastąpić poręczną maszyną szorująco-zbierającą Rolly 7 ½ M 33.

Nasi przedstawiciele handlowi mogą się z Państwem spotkać w dowolnym miejscu w kraju i zaprezentować działanie maszyn sprzątających na obiekcie. Obsługujemy firmy sprzątające w całej Polsce, w szczególności w takich miastach, jak: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra.

Zapraszamy również do naszego biura handlowego w podwarszawskich Markach, gdzie możecie obejrzeć wszystkie maszyny i sprawdzić ich działanie.