Maszyny sprzątające

Sprzedaż, serwis i leasing maszyn sprzątających, prezentacje na obiektach

Maszyny szorująco-zbierające

To najbardziej wszechstronne maszyny do sprzątania. Czyszczą i jednocześnie osuszają mytą powierzchnię, dzięki czemu mogą być stosowane w obiektach o dużym natężeniu ruchu i trakcie pracy: w supermarketach, zakładach produkcyjnych, biurach i wszelkich budynkach użyteczności publicznej. Dobór urządzenia jest uzależniony od sprzątanej powierzchni.

Rolly

Ciche sprzątanie

Nowa maszyna szorująco-zbierająca Rolly to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku. Dostępna jest w dwóch opcjach – elektryczna maszyna sprzątająca Rolly 7 ½ E 33 oraz Rolly 7 ½ M 33 na baterie. Pojemność zbiornika 7,5 litra. Dzięki niewielkim rozmiarom, specjalnej, składanej rączce, skrętnym kółkom idealnie sprawdza się na wąskich powierzchniach. Walcowa szczotka, trzy różne siły nacisku regulowane specjalnym pokrętłem i opatentowany system ssaw wpływają na doskonałe rezultaty czyszczenia. Ze względu na niski poziom hałasu idealna do sprzątania w ciągu dnia. Szczególnie dedykowana do użytku w szpitalach, szkołach, domach opieki, itp..

Freccia

Wydajne sprzątanie małych i średnich powierzchni

FR15 i FR 30 to nowości w swoim segmencie maszyn czyszczących, przy projektowaniu których duży nacisk postawiono na nowe wzornictwo i wygodę użytkowania. Urządzenia dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów i rozwiązań oraz z uwagi na swoje niewielkie rozmiary i zwrotność będą idealne do pielęgnacji wszystkich posadzek w małych i średnich halach, sklepach, biurach. Znakomicie spisują się w trudno dostępnych miejscach. Konstrukcja mocowania ssawy pozwala na obrót o 360 stopni bez pozostawiania za sobą wody. Zmywarki zasilana bateryjnie lub energią elektryczną.

Round

Sprzątanie na okrągło

Round to najnowsze maszyny w ofercie. Polecana do użytku codziennego z uwagi na ergonomię i komfort użytkowania. W maszynie zastosowano dużo innowacyjnych pomysłów i systemów, m.in. podwójne obciążenie szczotki. Dzięki sensorowi TOUCH SYSTEM (opatentowanemu przez Ghibli) maszynę obsługuje się z pomocą kciuka, obsługa jest łatwa i bardzo intuicyjna.

S2

Ergonomia, moc i niezawodność sprzątania

S2 80 D 70 to maszyna, którą prowadzi się bardzo lekko dzięki podwójnej trakcji z regulowaną prędkością. Solidna, mocna i niezawodna maszyna z ergonomicznym designem. Regulowana rączka, żeby zwiększyć komfort pracy. Intuicyjny wyświetlacz ze wskaźnikiem stanu naładowania baterii, potencjometrem do dopasowania prędkości. Panel czyszczący standardowo wyposażony jest w dwa mocne silniki napędzające szczotki, gumę osłonową i okrągłe zderzaki. Łatwy dostęp do elementów podlegających konserwacji i naprawom.

Rider

Niesamowita zwrotność i wysoka wydajność sprzątania

Rider R 65 FD 65 to nowa, siodłowa, kompaktowa maszyna szorująco-zbierająca w ofercie Ghibli & Wirbel. Zbiornik o pojemności 65 litrów, wysoka wydajność (3250 m2/h) i czas pracy gwarantują niezawodność przy sprzątaniu profesjonalnym. Maszyna została dopracowana w każdym szczególe. Główną cechą charakterystyczną jest zwrotność, możliwość czyszczenia bardzo blisko ściany i zawracanie na niewielkiej powierzchni (promień skrętu 115 cm). Kompaktowe rozmiary, niesamowita zwrotność, niski poziom hałasu podczas pracy i wysoka wydajność czyni maszynę odpowiednią do każdego środowiska i do każdej powierzchni – również szpitale i szkoły. Wersja FD 65 z przednim napędem wyposażona jest w innowacyjny system szczotek: cztery małe szczotki z doskonałym dociskiem, umieszczone wokół koła napędowego dla osiągnięcia najlepszych wyników czyszczenia, nawet w małych i gęsto zabudowanych pomieszczeniach. Kompaktowa ssawa (750 mm) naturalnie przystosowuje się do ruchów maszyny.

Runner

Największa siodłowa maszyna sprzątająca

Runner to nowa seria maszyn szorująco-zbierających w ofercie Ghibli & Wirbel. Solidna, mocna i niezawodna maszyna, idealna do każdego rodzaju powierzchni. Jedną z większych zalet tej maszyny jest szerokość szorowania i wysoka wydajność (do 5000 m2/h). Doskonale sprawdzi się na dużych powierzchniach. Możliwość regulowania dodatkowego docisku szczotek / padów roboczych (trzy poziomy do 89 kg), posiada również system dozowania substancji chemicznej. Szeroka ssawa zapewnia doskonałe osuszanie każdego rodzaju czyszczonej powierzchni. Wszystkie elementy tej maszyny zostały specjalnie zaprojektowane pod kątem wydajności i komfortu użytkowania. Wszystkie główne funkcje urządzenia można łatwo obsługiwać poprzez intuicyjny panel sterowania.  Na maszynę można wsiąść z obu stron, podczas pracy nic nie zasłania pola widzenia.

Maszyny czyszczące najwyższej jakości

Szybkie i skuteczne sprzątanie

Nasi przedstawiciele handlowi mogą się z Państwem spotkać w dowolnym miejscu w kraju i zaprezentować działanie maszyn sprzątających na obiekcie. Obsługujemy firmy sprzątające w całej Polsce, w szczególności w takich miastach, jak: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra.

Zapraszamy również do naszego biura handlowego w podwarszawskich Markach, gdzie możecie obejrzeć wszystkie maszyny i sprawdzić ich działanie.

przetłumacz