Zamiatarki

Urządzenia do zamiatania powierzchni

Zamiatarki

Zamiatarki to grupa urządzeń sprzątających przeznaczonych do zamiatania powietrzni. W zależności od rozmiaru powierzchni oraz oczekiwanej częstotliwości pracy urządzenie możemy wybrać z oferty zamiatarek ręcznych pchanych przez operatora oraz zamiatarek samojezdnych. Te drugie doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie obsługujemy dużą powierzchnię lub wymagane jest zamiatanie posadzki z dużą częstotliwością. Wśród licznych zalet zamiatarki samojezdnej wyróżnia się przede wszystkim wysoką ergonomię pracy – urządzenie jest łatwe w prowadzeniu i manewrowaniu, i nie wymaga od operatora używania siły, pozwala na szybsze i bardziej dokładne zamiatanie większej powierzchni skracając czas niezbędny na sprzątanie.  

Zamiatarki ręczne i samojezdne 

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom naszych Klientów oferujemy zamiatarki ręczne i samojezdne cenionej marki Ghibli&Wirbel, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce. Zamiatarki Ghibli&Wirbel doskonale sprawdzają się do zastosowania w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Na tle urządzeń zamiatających innych marek wyróżniają się wysoką efektywnością pracy, bezawaryjnym działaniem oraz ergonomią pracy. 

W zależności od Państwa potrzeb możemy polecić zamiatarkę ręczną HS M 80 pchaną przez operatora, zamiatarkę pchaną z trakcją mechaniczną HS MT 80 oraz zamiatarkę samojezdną HS R 110.

Zamiatarki w zespołach z innymi maszynami czyszczącymi 

Ofertę zamiatarek marki Ghibli&Wirbel uzupełnia szeroki wybór maszyn czyszcząco-myjących tego samego producenta, dzięki czemu z łatwością możemy skompletować wysokowydajne zaplecze czyszczące dla każdego typu obiektu. Zamiatarki doskonale współpracują m.in. z szorowarkami jednotarczowymi umożliwiając usuwanie z nawierzchni nawet uporczywych zabrudzeń. 

Klientów poszukujących rozwiązań dedykowanych dla swojego biznesu zachęcamy do kontaktu z Centrum Czystości Fair Play Plus. Nasz Zespół odpowie na wszystkie pytania i pomoże w zaprojektowaniu i skompletowaniu wydajnego, a zarazem ekonomicznego w użytkowaniu zaplecza dla działu sprzątającego. 

Zamiatarka HS M 80

Zamiatarka ręczna pchana przez operatora

HS M 80 to ciche urządzenie do zamiatania dziedzińców, tarasów, podjazdów, czy chodników. Dzięki szerokości czyszczenia 800 mm może usunąć liście, piasek, kapsle, czy inny brud z powierzchni nawet do 1000 m². Dokładnie zamiata dzięki kombinacji dwóch cylindrycznych szczotek obracających się w przeciwnych kierunkach i dwóm bocznym szczotkom o regulowanej wysokości. Łatwa w obsłudze i w przechowywaniu.

Zamiatarka HS MT 80

Zamiatarka z trakcją mechaniczną pchana przez operatora

HS MT 80 to praktyczne i solidne urządzenie do zamiatania małych oraz średnich powierzchni. Szczotki cylindryczna i boczna dają łączną szerokość czyszczenia 780 mm. Wydajność urządzenia to 3120 m²/h, Zamiatarka wyposażona jest w duży papierowy filtr panelowy z ręcznym otrząsaczem, co zapewnia dobrą filtrację i  doskonałą jakość czyszczenia oraz komfortową pracę operatora.

Zamiatarka HS R 110

Zamiatarka samojezdna siodłowa z trakcją

HS R 110 siodłowa zamiatarka odpowiednia dla średnich i dużych powierzchni. Duża szerokość czyszczenia, wynosząca 860 mm zapewnia wydajność pracy maszyny 6050 m²/h. ) Zamiatarka wyposażona jest w wydajny system ssący, trzy filtry kardridżowe i elektryczny otrząsacz, który ułatwia czyszczenie filtra. Dzięki wytrzymałej konstrukcji jest w stanie pracować w najcięższych warunkach.