Odkurzacze przemysłowe

Odkurzacze przemysłowe na mokro, sucho, odkurzacze budowlane. Niezawodne odkurzacze do zadań specjalnych.

Odkurzacze przemysłowe

Odkurzacze przemysłowe to niezwykle szeroka i zróżnicowana asortymentowo kategoria maszyn czyszczących dedykowanych do pracy z zabrudzeniami różnego typu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno odkurzacze do codziennego czyszczenia wykładzin, jak i specjalistyczne odkurzacze przemysłowe, które z odpowiednimi akcesoriami znajdą zastosowanie w piekarnictwie, doczyszczaniu po pracach budowlanych, zbieraniu liści, czy odpompowywaniu wody. Naszą ofertę w tym zakresie uzupełniają specjalistyczne odkurzacze piorące – ekstrakcyjne i parowe. 

Odkurzacze przemysłowe Ghibli&Wirbel

Jako wyłączny dystrybutor maszyn czyszczących marki Ghibli&Wirbel naszym Klientom oferujemy wysokowydajne i niezawodne odkurzacze przemysłowe o szerokim spektrum zastosowań. Obok odkurzaczy przemysłowych Ghibli&Wirbel dostarczamy również profesjonalne systemy do codziennego czyszczenia wykładzin charakteryzujące się wysoką sprawnością i kompaktowym rozmiarem. Te ostatnie szczególnie polecamy dla niewielkich biznesów oraz zastosowań w gospodarstwach domowych. 

Klientów poszukujących specjalistycznych rozwiązań zachęcamy do kontaktu z Centrum Czystości Fair Play Plus. Nasi Konsultanci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą wybrać najlepszy odkurzacz przemysłowy do Państwa potrzeb. 

Zobacz maszyny czyszczące w sklepie

Odkurzacze do pracy na sucho

Ghibli AS 2 Power D 12 to profesjonalne odkurzacze do codziennego czyszczenia wykładzin, łączące małe wymiary z dużą siłą ssania, zapewniające cichą i efektywną pracę, szczególnie przydatne w miejscach wymagających ciszy i wysokiej jakości pracy, takich jak hotele, apartamenty, szpitale, laboratoria, itp..
Briccolo – odkurzacz z koszem stacjonarnym do pracy na sucho. Cichy i efektywny. Dedykowany do zakładów fryzjerskich, czy gospodarstw domowych.
Ghibli T1 – kompaktowy odkurzacz plecakowy zalecany do odkurzania miejsc, gdzie utrudnione jest poruszanie się z klasycznym sprzętem, np. w salach teatralnych i kinowych, laboratoriach.

Odkurzacze do pracy na sucho-mokro

Linia odkurzaczy profesjonalnych POWER WD o podwyższonych parametrach z wydajnym systemem chłodzenia i znakomitym poziomem podciśnienia oraz wyciszeniem jest przeznaczona do długotrwałej pracy na sucho i mokro.
Odkurzacze przemysłowe Ghibli AS 400 i Ghibli AS 600 to połączenie niezwykłej mocy z najwyższą wydajnością. Z odpowiednimi akcesoriami mogą być używane w przemyśle, budownictwie, czy piekarnictwie.

Odkurzacze specjalistyczne

Odkurzacze przemysłowe muszą dać sobie radę w najtrudniejszych warunkach i gwarantować bezpieczne użytkowanie. Polecamy profesjonalne odkurzacze z gniazdem do elektronarzędzi POWER TOOL PRO i TOOL PRO WDA– idealne narzędzia do pracy i sprzątania dla rzemieślników, instalatorów oraz zakładów produkcyjnych oraz odkurzacz antystatyczny POWER InDust AX, w którym wszystkie elementy elektryczne są zabezpieczone przed wybuchem.

Odkurzacze piorące

Polecamy również odkurzacze piorące Power Extra M7 i Ghibli M 26 do prania i osuszania każdego typu wykładzin dywanowych, wyrobów tekstylnych, mebli tapicerowanych i tapicerek samochodowych.

Odkurzacze parowe

Myjki i odkurzacze parowe to ekologiczna alternatywa sprzątania. Przy sprzątaniu gorącą parą zmniejsza się zużycie wody i detergentów, a oprócz utrzymania czystości, również dezynfekujemy czyszczone powierzchnie…

Odkurzacze przemysłowe
Od codziennego odkurzania biura do gruntownego czyszczenia garaży, zakładów przemysłowych
i sprzątania po pracach budowlanych.