Myjnie parowe

Skuteczne, proste i ekologicznie mycie i pranie parowe. Profesjonalne, mobilne myjnie parowe.

Myjnie parowe

Myjnie parowe to urządzenia do czyszczenia i dezynfekcji dedykowane dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy cenią sobie profesjonalizm, jednocześnie zwracając uwagę  na walor ekologiczny wybieranych rozwiązań. Ważne miejsce w asortymencie Fair Play Plus zajmują myjnie parowe Fortador. Nasi Klienci wybierają je przede wszystkim ze względu na wysoką skuteczność, ekonomiczny charakter oraz możliwość ekologicznego mycia i prania różnych typów powierzchni, w tym trudnych do wyczyszczenia chropowatych i karbowanych powierzchni z tworzyw sztucznych. 

Myjnie parowe – czystość i dezynfekcja

Odkurzacze parowe i myjki parowe to mobilne urządzenia myjąco-piorące, które jednocześnie dezynfekują powierzchnię osuwając wirusy, bakterie i grzyby. Wyróżniają się łatwą i intuicyjną obsługą, dzięki czemu mycie i czyszczenie przy użyciu pary wodnej nie nastręcza trudności nawet niedoświadczonym operatorom. Urządzenia pozwalają ograniczyć użycie wody oraz znacząco zredukować ilość detergentów stosowanych w zabiegach czyszczących. Sama para wodna podawana pod ciśnieniem skutecznie czyści i dezynfekuje powierzchnie. 

Myjnie parowe – zastosowanie 

Ofertę mobilnych myjni parowych kierujemy do Klientów reprezentujących różne branże. Z zalet ekologicznych myjni parowych mogą korzystać zarówno firmy sprzątające, jak i przedsiębiorstwa i placówki samodzielnie dbające o utrzymywanie czystości w obiekcie. Ze względu na charakterystykę działania oraz uzyskiwane efekty generatory pary poleca się w szczególności w gastronomii, medycynie i farmaceutyce, a także w car detailingu. Ciśnienie i temperatura suchej pary umożliwia skutecznie i bezpieczne czyszczenie nawet najbardziej delikatnych elementów wyposażenia wnętrz, w tym monitorów, taśmociągów, wentylatorów, chłodni i zamrażarek. To wszystko sprawia, że spektrum zastosowań myjni parowych jest naprawdę bardzo szerokie. 

W asortymencie posiadamy kilka modeli wytwornic pary różniących się parametrami pracy. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Centrum Czystości Fair Play Plus. Nasi Konsultanci pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania dla Państwa biznesu. 

Fortador Pro+

Fortador Pro+ to IV generacja myjni parowej w ofercie Fair Play Plus. Jest to urządzenie spalinowe, dezynfekująco-myjąco-piorące z odkurzaczem. Bojler i palnik od Lamborghini gwarantują najwyższą moc i niezawodność. Fortador Pro+ jako jedyny na rynku ma możliwość podawania wraz z parą dwóch różnych detergentów w tym samym czasie, zaś seryjnie wbudowana funkcja wyrzutu pary i ekstrakcji pozwala na pranie na gorąco z detergentem każdej tapicerki meblowej i samochodowej. Nowoczesny design i komponenty najwyższej jakości gwarantują pozycję lidera w branży.

Fortador Pro S

Fortador PRO S to V generacja myjni parowej w ofercie Fair Play Plus. Jest to najnowsze dwustanowiskowe urządzenie dezynfekująco-myjące w naszej ofercie. Bojler i palnik od Lamborghini gwarantują najwyższą moc i niezawodność. Fortador PRO S ma mniejsze gabaryty niż jego poprzednik wersja PRO. Nowoczesny design, komponenty najwyższej jakości oraz atrakcyjna cena gwarantują pozycję lidera w branży.

Myjnie parowe
Mobilne i ekologiczne urządzenia do mycia parą