Maszyny do czyszczenia schodów ruchomych i pochylni

Skuteczne i tanie czyszczenie schodów i pochylni ruchomych

Maszyny do czyszczenia schodów ruchomych

Jako lider rynku maszyn czyszczących i urządzeń sprzątających naszym Klientom oferujemy unikalne rozwiązanie dedykowane do czyszczenia schodów i pochylni ruchomych. To Eskulator – urządzenie zaprojektowane i opatentowane przez Fair Play Plus po to, aby ułatwiać utrzymanie czystości we wszystkich obiektach wyposażonych w schody ruchome i pochylnie. Ze względu na łatwość obsługi, kompaktowy rozmiar, zwartą budowę oraz wysoką skuteczność nasze maszyny do czyszczenia schodów ruchomych Eskulator znajdują zastosowanie w centrach handlowych, obiektach użyteczności publicznej, stacjach metra i stacjach kolejowych, a także na lotniskach. 

Maszyny do czyszczenia schodów ruchomych – nasza duma 

Eskulator plasuje się w czołówce urządzeń do czyszczenia schodów i pochylni ruchomych. Zwarta budowa, niskie koszty eksploatacji oraz przystępna cena w porównaniu z maszynami konkurencji sprawia, że jest świetnym wyborem. Potwierdzają to nasi Klienci – renomowane firmy sprzątające działające na terenie całej Polski. Jeśli wierzyć ich opiniom, dzięki Eskulatorowi czyszczenie schodów i pochylni ruchomych stało się łatwe i przyjemne, a efekty pracy zadowalają nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Co wyróżnia Eskulator na tle konkurencji? 

Wspomniana konkurencyjna cena to nie jedyny atut naszej maszyny do czyszczenia schodów ruchomych. W celu zapewnienia jeszcze lepszych efektów pracy urządzenie wyposażyliśmy w wysuniętą boczną szczotkę, która ułatwia czyszczenie trudno dostępnych miejsc wzdłuż ściany. Szczotka jest wymienna i może być poddana regeneracji, co znacząco obniża koszty eksploatacji urządzenia przedłużając jego żywotność. Dodatkowym atutem wskazywanym przez użytkowników naszych maszyn jest prosta i niewymagająca obsługa – po uruchomieniu Eskulator nie wymaga bezpośredniej obsługi operatora, a jedynie jego nadzoru. Eskulator czyści schody ruchome na sucho, bez użycia detergentów. Urządzenie może być wykorzystywane do czyszczenia wszystkich typów schodów ruchomych i pochylni ruchomych. 

Więcej informacji na temat maszyn do czyszczenia schodów ruchomych FPP znajdziecie Państwo w ulotce. Zachęcamy do lektury. 

Eskulator
Poznaj tajemnicę czystych schodów i pochylni ruchomych