Maszyny czyszczące (serwis, leasing, wynajem)

Maszyny czyszczące dla firm sprzątających

Maszyny czyszczące

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem maszyn czyszczących Ghibli&Wirbel w Polsce. Naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości rozwiązania marki o potwierdzonej sprawności i trwałości. Maszyny czyszczące Ghibli&Wirbel są szczególnie cenione przez użytkowników ze względu na łatwość obsługi, wysoką ergonomię pracy oraz ekonomię użytkowania. 

Nasza oferta maszyn czyszczących Ghibli&Wirbel obejmuje odkurzacze do pracy na sucho i sucho-mokro, odkurzacze piorące, odkurzacze parowe i generatory pary, a także specjalistyczne odkurzacze przemysłowe, które znajdują zastosowanie w piekarnictwie, budownictwie oraz innych wymagających środowiskach pracy. Obok szerokiego asortymentu odkurzaczy dostarczamy również szorowarki i polerki, a także maszyny szorująco-zbierające w różnych rozmiarach i o różnej wydajności, co przekłada się na ich liczne zastosowania w przestrzeniach wielkopowierzchniowych i niewielkich obiektach. Oferujemy również unikatową na rynku maszynę do czyszczenia schodów i pochylni ruchomych oraz myjnie parowe.

Maszyny czyszczące – serwis 

Zapewniamy kompleksową obsługę oferowanych maszyn czyszczących. Przeprowadzamy przeglądy serwisowe – gwarancyjne i pogwarancyjne, świadczymy usługi naprawcze, a w razie potrzeby udostępniamy urządzenia zastępcze na czas trwania naprawy. Nasz Serwis to Zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy gwarantują szybką i sprawną likwidację usterek, nawet w ciągu 24 godzin od ich zgłoszenia.  

Maszyny czyszczące – leasing i wynajem 

Wychodząc naprzeciw wszystkim Klientom zapewniamy profesjonalne wsparcie w szybkim i sprawnym przeprowadzeniu procedur leasingowych. Oferujemy również możliwość wynajmu maszyn czyszczących. Usługi wynajmu maszyn czyszczących kierujemy przede wszystkim do Klientów poszukujących doraźnych rozwiązań, jak i Klientów rozważających zakup wybranego urządzenia. 

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących sprzedaży, wynajmu, leasingu oraz serwisu maszyn czyszczących marki Ghibli&Wirbel zapraszamy do kontaktu z Centrum Czystości Fair Play Plus.

Zobacz maszyny czyszczące w sklepie

 

Maszyny szorująco-zbierające

Maszyny szorująco-zbierające są niezastąpionym narzędziem firm sprzątających w obiektach o dużym natężeniu ruchu, wymagających częstego, bieżącego sprzątania, gdzie wymagana jest szybkość i precyzja sprzątania. Zarówno czyszczą, jak i osuszają posadzkę. Mogą być zasilane energią elektryczną lub bateriami. Dobór urządzenia jest zależny od wielkości pomieszczenia, rodzaju zanieczyszczeń czy poziomu zabudowania.

Maszyny jednotarczowe

Szorowarki i polerki to jednotarczowe urządzenia czyszczące. Szorowarki nie posiadają układu odsysającego, więc po ich użyciu należy osuszyć czyszczoną powierzchnię za pomocą odkurzacza do zbierania wody lub maszyny szorująco-zbierającej. W zależności od użytych szczotek lub padów maszyny jednotarczowe mogą być stosowane do czyszczenia lub polerowania różnych powierzchni.

Odkurzacze

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno odkurzacze do codziennego czyszczenia wykładzin, jak i specjalistyczne odkurzacze przemysłowe, które z odpowiednimi akcesoriami znajdą zastosowanie w piekarnictwie, doczyszczaniu po pracach budowlanych, zbieraniu liści, czy odpompowywaniu wody. Oferujemy również odkurzacze piorące – ekstrakcyjne i parowe.

Maszyny do czyszczenia schodów ruchomych

Eskulator plasuje się w czołówce urządzeń do czyszczenia schodów i pochylni ruchomych. Zwarta budowa, niskie koszty eksploatacji oraz przystępna cena w porównaniu z maszynami konkurencji sprawia, że jest świetnym wyborem, w pełni opatentowanym przez Fair Play Plus. Maszyna ta jest bardzo łatwa w obsłudze i eksploatacji. Dzięki Eskulatorowi czyszczenie schodów i pochylni ruchomych stało się łatwe i przyjemne.

Myjnie parowe Fortador

Mobilne myjnie parowe Fortador są ekonomiczne w utrzymaniu, intuicyjne w obsłudze, a przede wszystkim ekologiczne. Znacząco zmniejszają zużycie wody, co ma niebagatelny wpływ na ochronę środowiska naturalnego. Zmniejszają również zużycie detergentów, ponieważ sama, podawana pod ciśnieniem, para podgrzana do 180 stopni Celsjusza czyści i dezynfekuje. Jeśli niezbędne jest dodanie chemicznych środków czyszczących, to ich zużycie jest znacznie mniejsze niż w tradycyjnych myjniach.

Zamiatarki

Zamiatarka Haaga 475 jest niezastąpionym narzędziem do usuwania piasku, kurzu, liści i innych zabrudzeń stałych z podjazdów, parkingów, czy placów. Znajdzie też zastosowanie wewnątrz hal magazynowych, obiektów użyteczności publicznej itp.  Nie emituje hałasu oraz spalin, więc jest ekologiczna. Nie wymaga okablowania, ponieważ są napędzane siłą mięśni operatora.  Wykonana jest z tworzyw sztucznych o podwyższonej odporności mechanicznej. Lekkie popchnięcie zamiatarki napędza system szczotek, które skuteczne zbierają zanieczyszczenia nawet z mokrych powierzchni.

  • Szerokość zamiatania – 75 cm
  • Pojemność zbiornika – max 50 l
  • Wydajność sprzątania – 2.900 m2/h
  • Waga – 12 kg

Wynajem maszyn czyszczących

Zapraszamy do współpracy Firmy i Klientów indywidualnych zainteresowanych wynajmem krótko oraz długoterminowym maszyn czyszczących marki Ghibli&Wirbel. Oferujemy maszyny w idealnym stanie technicznym, niezawodne nawet w najtrudniejszych warunkach, które świetnie radzą sobie na terenie hal magazynowych i produkcyjnych, doczyszczają parkingi wielopoziomowe oraz inne powierzchnie wielkoformatowe.

Wszystkim naszym klientom oferujemy darmowe szkolenie, pomoc techniczną doradztwo w doborze odpowiedniej maszyny czyszczącej oraz służymy pomocą przy doborze odpowiednich środków chemicznych. Zapewniamy darmowy transport na terenie Warszawy oraz do 50 km. W granicach miasta.

Ceny wynajmu są uzgadniane indywidualnie i uzależnione od warunków wynajmu. Wszystkich zainteresowanych wynajmem maszyn zapraszamy do kontaktu: tel. +48 532 638 018, e-mail: serwis@fairplayplus.pl.

Fair Play Plus - wyłączny dystrybutor maszyn czyszczących Ghibli&Wirbel
Higiena i komfort otoczenia na pięć plus
Nowe maszyny czyszczące i odkurzacze przemysłowe w ofercie Fair Play Plus
15.10.2021
Na targach ISSA PULIRE  w Weronie zostały zaprezentowane najnowsze maszyny czyszczące i odkurzacze przemysłowe Ghibli&Wirbel, które są już w ofercie Fair Play Plus. Wśród nowości są maszyny czyszczące RACER, RANGER i R 300, odkurzacze przemysłowe TOOL PRO WDA i odkurzacze parowe S-TEAM...
Odkurzacz piorący ekstrakcyjny Power Extra 7
26.08.2021
Na naszym kanale na YouTube pojawił się kolejny film instruktażowy pokazujący budowę i obsługę maszyn czyszczących Ghibli&Wirbel. Tym razem prezentujemy mały odkurzacz piorący metodą ekstrakcyjną, którym można uprać zarówno tapicerkę, samochodową, meble tapicerowane, jak i dywany oraz wykładziny.
Rolly – kompaktowa maszyna do czyszczenia podłóg
7.07.2021
Jaką maszynę wybrać do czyszczenia małych powierzchni? Z pomocą przychodzi ROLLY - kompaktowa i lekka zmywarka do podłóg, która z łatwością przejedzie między meblami, zmieści się pod stołem, a nawet między nogami krzeseł. Z ROLLY bieżące mycie podłóg staje się przyjemnością.
Jak bezpiecznie pracować z mobilną myjnią parową?
6.07.2021
Mobilna myjnia parowa to rozwiązanie, które zrewolucjonizowało myślenie o czyszczeniu powierzchni. Dzięki parze wodnej podawanej pod wysokim ciśnieniem, myjnie parowe z łatwością radzą sobie z uporczywymi zanieczyszczeniami, nie uszkadzając czyszczonych powierzchni.