Maszyny czyszczące (serwis, leasing, wynajem)

Maszyny czyszczące dla firm sprzątających

Maszyny czyszczące

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem maszyn czyszczących Ghibli&Wirbel w Polsce. Naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości rozwiązania marki o potwierdzonej sprawności i trwałości. Maszyny czyszczące Ghibli&Wirbel są szczególnie cenione przez użytkowników ze względu na łatwość obsługi, wysoką ergonomię pracy oraz ekonomię użytkowania. 

Nasza oferta maszyn czyszczących Ghibli&Wirbel obejmuje odkurzacze do pracy na sucho i sucho-mokro, odkurzacze piorące, odkurzacze parowe i generatory pary, a także specjalistyczne odkurzacze przemysłowe, które znajdują zastosowanie w piekarnictwie, budownictwie oraz innych wymagających środowiskach pracy. Obok szerokiego asortymentu odkurzaczy dostarczamy również szorowarki i polerki, a także maszyny szorująco-zbierające w różnych rozmiarach i o różnej wydajności, co przekłada się na ich liczne zastosowania w przestrzeniach wielkopowierzchniowych i niewielkich obiektach. Oferujemy również unikatową na rynku maszynę do czyszczenia schodów i pochylni ruchomych oraz myjnie parowe.

Maszyny czyszczące – serwis 

Zapewniamy kompleksową obsługę oferowanych maszyn czyszczących. Przeprowadzamy przeglądy serwisowe – gwarancyjne i pogwarancyjne, świadczymy usługi naprawcze, a w razie potrzeby udostępniamy urządzenia zastępcze na czas trwania naprawy. Nasz Serwis to Zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy gwarantują szybką i sprawną likwidację usterek, nawet w ciągu 24 godzin od ich zgłoszenia.  

Maszyny czyszczące – leasing i wynajem 

Wychodząc naprzeciw wszystkim Klientom zapewniamy profesjonalne wsparcie w szybkim i sprawnym przeprowadzeniu procedur leasingowych. Oferujemy również możliwość wynajmu maszyn czyszczących. Usługi wynajmu maszyn czyszczących kierujemy przede wszystkim do Klientów poszukujących doraźnych rozwiązań, jak i Klientów rozważających zakup wybranego urządzenia. 

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących sprzedaży, wynajmu, leasingu oraz serwisu maszyn czyszczących marki Ghibli&Wirbel zapraszamy do kontaktu z Centrum Czystości Fair Play Plus.

Zobacz maszyny czyszczące w sklepie

 

Maszyny szorująco-zbierające

Maszyny szorująco-zbierające są niezastąpionym narzędziem firm sprzątających w obiektach o dużym natężeniu ruchu, wymagających częstego, bieżącego sprzątania, gdzie wymagana jest szybkość i precyzja sprzątania. Zarówno czyszczą, jak i osuszają posadzkę. Mogą być zasilane energią elektryczną lub bateriami. Dobór urządzenia jest zależny od wielkości pomieszczenia, rodzaju zanieczyszczeń czy poziomu zabudowania.

Maszyny jednotarczowe

Szorowarki i polerki to jednotarczowe urządzenia czyszczące. Szorowarki nie posiadają układu odsysającego, więc po ich użyciu należy osuszyć czyszczoną powierzchnię za pomocą odkurzacza do zbierania wody lub maszyny szorująco-zbierającej. W zależności od użytych szczotek lub padów maszyny jednotarczowe mogą być stosowane do czyszczenia lub polerowania różnych powierzchni.

Odkurzacze

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno odkurzacze do codziennego czyszczenia wykładzin, jak i specjalistyczne odkurzacze przemysłowe, które z odpowiednimi akcesoriami znajdą zastosowanie w piekarnictwie, doczyszczaniu po pracach budowlanych, zbieraniu liści, czy odpompowywaniu wody. Oferujemy również odkurzacze piorące – ekstrakcyjne i parowe.

Maszyny do czyszczenia schodów ruchomych

Eskulator plasuje się w czołówce urządzeń do czyszczenia schodów i pochylni ruchomych. Zwarta budowa, niskie koszty eksploatacji oraz przystępna cena w porównaniu z maszynami konkurencji sprawia, że jest świetnym wyborem, w pełni opatentowanym przez Fair Play Plus. Maszyna ta jest bardzo łatwa w obsłudze i eksploatacji. Dzięki Eskulatorowi czyszczenie schodów i pochylni ruchomych stało się łatwe i przyjemne.

Myjnie parowe Fortador

Mobilne myjnie parowe Fortador są ekonomiczne w utrzymaniu, intuicyjne w obsłudze, a przede wszystkim ekologiczne. Znacząco zmniejszają zużycie wody, co ma niebagatelny wpływ na ochronę środowiska naturalnego. Zmniejszają również zużycie detergentów, ponieważ sama, podawana pod ciśnieniem, para podgrzana do 180 stopni Celsjusza czyści i dezynfekuje. Jeśli niezbędne jest dodanie chemicznych środków czyszczących, to ich zużycie jest znacznie mniejsze niż w tradycyjnych myjniach.

Zamiatarki

Zamiatarka Haaga 475 jest niezastąpionym narzędziem do usuwania piasku, kurzu, liści i innych zabrudzeń stałych z podjazdów, parkingów, czy placów. Znajdzie też zastosowanie wewnątrz hal magazynowych, obiektów użyteczności publicznej itp.  Nie emituje hałasu oraz spalin, więc jest ekologiczna. Nie wymaga okablowania, ponieważ są napędzane siłą mięśni operatora.  Wykonana jest z tworzyw sztucznych o podwyższonej odporności mechanicznej. Lekkie popchnięcie zamiatarki napędza system szczotek, które skuteczne zbierają zanieczyszczenia nawet z mokrych powierzchni.

  • Szerokość zamiatania – 75 cm
  • Pojemność zbiornika – max 50 l
  • Wydajność sprzątania – 2.900 m2/h
  • Waga – 12 kg

Wynajem maszyn czyszczących

Zapraszamy do współpracy Firmy i Klientów indywidualnych zainteresowanych wynajmem krótko oraz długoterminowym maszyn czyszczących marki Ghibli&Wirbel. Oferujemy maszyny w idealnym stanie technicznym, niezawodne nawet w najtrudniejszych warunkach, które świetnie radzą sobie na terenie hal magazynowych i produkcyjnych, doczyszczają parkingi wielopoziomowe oraz inne powierzchnie wielkoformatowe.

Wszystkim naszym klientom oferujemy darmowe szkolenie, pomoc techniczną doradztwo w doborze odpowiedniej maszyny czyszczącej oraz służymy pomocą przy doborze odpowiednich środków chemicznych. Zapewniamy darmowy transport na terenie Warszawy oraz do 50 km. W granicach miasta.

Ceny wynajmu są uzgadniane indywidualnie i uzależnione od warunków wynajmu. Wszystkich zainteresowanych wynajmem maszyn zapraszamy do kontaktu: tel. +48 532 638 018, e-mail: [email protected]

Fair Play Plus - wyłączny dystrybutor maszyn czyszczących Ghibli&Wirbel
Higiena i komfort otoczenia na pięć plus
ROUND 45 SD 55 TOUCH pchana maszyna czyszcząca bateryjna z trakcją
9.06.2022
Maszyna szorująco-zbierająca ROUND 45 SD 55 TOUCH wyróżnia się z całej rodziny ROUND prostotą budowy, łatwością obsługi i optymalizacją kosztów. Uproszczenie konstrukcji powoduje nie tylko obniżenie ceny maszyny czyszczącej, ale również zmniejszenie kosztów eksploatacji i serwisowania.
Maszyna sprzątająca FR 30 – kablowa czy bateryjna?
26.05.2022
FR 30 to maszyny szorująco-zbierające, które zadowolą potrzeby firm zajmujących się utrzymaniem czystości w obiektach o średniej powierzchni. FR 30 marki Ghibli&Wirbel występują w dwóch wersjach – kablowej i bateryjnej. Maszyny, znane wcześniej pod nazwą FRECIA, są wyposażone w zbiornik o poj. 30 l.
Wiosenna promocja na maszyny czyszczące do -53% – promocja zakończona
12.05.2022
Zapraszamy do wiosennej promocji na wybrane maszyny czyszczące Ghibli&Wirbel w ofercie Fair Play Plus. Promocyjne ceny będą obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku lub do wyczerpania produktów objętych promocją
FR 15 – kompaktowa maszyna szorująco-zbierająca
6.05.2022
Maszyna czyszcząca FR 15 to idealne rozwiązanie do sprzątania obiektów o małej i średniej powierzchni. Szerokość czyszczenia 385 mm, niesamowita zwrotność i łatwość w manewrowaniu dają kompaktową zmywarkę do podłóg, która świetnie wyczyści posadzkę i dotrze do najtrudniej dostępnych miejsc...