Maszyny czyszczące w promocji „Czystość i dezynfekcja” – promocja zakończona

Kategorie: Ogólna     23.11.2020

Promocja na maszyny czyszczące - Czystość i dezynfekcja

Zaostrzony reżim sanitarny powoduje, że utrzymanie czystości staje się kluczowym elementem walki z rozprzestrzenianiem się wirusa. Odpowiednie środki i narzędzia pomogą szybko i skutecznie posprzątać i zdezynfekować miejsca użyteczności publicznej, by były one bezpieczne dla ich użytkowników. Zapraszamy do skorzystania z promocji na maszyny czyszczące w specjalnych cenach, a sprzęt do dezynfekcji metodą zagławiania oraz środek do mycia i dezynfekcji powierzchni otrzymacie za symboliczną złotówkę.

Maszyny marki Ghibli & Wirbel objęte akcją promocyjną „CZYSTOŚĆ I DEZYNFEKCJA”:

  • FR 30 SM 45 TOUCH w specjalnej cenie w zestawie promocyjnym za 11 600,00 PLN netto (cena katalogowa zestawu 19 958,65 PLN netto),
  • ROUND 45 SD 55 TOUCH w specjalnej cenie w zestawie promocyjnym za 13 900,00 PLN netto (cena katalogowa zestawu 25 435,09 PLN netto),
  • RIDER R 65 FD 65 w specjalnej cenie w zestawie promocyjnym za  25 900,00 PLN netto (cena katalogowa zestawu 46 540,35 PLN netto).

Przy zakupie tych maszyn otrzymacie Państwo:

  • jeden z opryskiwaczy akumulatorowych FPP-B7, FPP-B12 lub FPP-B20 za 1,00 zł netto
  • oraz biobójczy płyn do mycia i dezynfekcji (ręcznie, maszynowo i metodą zamgławiania) MIST PLAY za 1,00 zł netto.

Koszt zamgławiacza i płynu jest wliczony w cenę specjalną maszyny.

Opryskiwaczy akumulatorowych z serii specjalistycznej 2020 można używać do aplikacji środków do dezynfekcji, środków o odczynie zasadowym oraz kwasów organicznych. W cenie zestawu znajduje się dysza do zamgławiania (różowa 0,5 mm) oraz standardowe dysze płaskostrumieniowe i okrągłe RPS, które pozwalają na dokładne dopasowanie kształtu i wydatku cieczy, a w efekcie precyzyjny oprysk bez zbędnej straty środka.

MIST PLAY to płynny koncentrat do mycia i dezynfekcji powierzchni o właściwościach bakteriobójczych, grzybobójczych i wirusobójczych. W zależności od przeznaczenia z 5 litrów koncentratu można uzyskać od 50 do 250 l roztworu roboczego. Roztwór 2% (20ml/l) jest skuteczny na bakterie, natomiast roztwór 10% (100ml/l) zwalcza grzyby i wirusy. Skuteczność biobójczą na powierzchniach uzyskuje w czasie:

  • 5 minut na bakterie i wirusy,
  • po 15 minutach usuwa grzyby.

Płyn MIST PLAY nadaje się do mycia ręcznego i maszynowego. Powierzchnie można też dezynfekować poprzez aplikację roztworu preparatu za pomocą atomizera lub opryskiwacza z dyszą do zamgławiania.

Specyfikacja wszystkich produktów znajduje się w załączonej ofercie.

Promocja trwa do 31 marca 2021 roku. Pobierz regulamin promocji.