Maszyny czyszczące Ghibli & Wirbel – sprzedaż i wynajem

Kategorie: Ogólna, Porady     12.04.2018

Maszyny czyszczące Ghibli & Wirbel to szeroka oferta Fair Play Plus – wyłącznego dystrybutora maszyn czyszczących Ghibli & Wirbel w Polsce. Znajdzieciee niej Państwo odkurzacze do pracy na sucho i sucho-mokro, odkurzacze spray-ekstrakcyjne, odkurzacze będące jednocześnie generatorami pary, specjalistyczne odkurzacze przemysłowe, które znajdą zastosowanie w piekarnictwie, budownictwie, itp. Mamy również szorowarki i polerki, a także maszyny szorująco-zbierające w różnych rozmiarach i o różnej wydajności.

Maszyny szorująco-zbierające siodłowe

Maszyny szorująco-zbierające są niezastąpionym narzędziem firm sprzątających w obiektach o dużym natężeniu ruchu, wymagających częstego, bieżącego sprzątania, gdzie wymagana jest szybkość i precyzja sprzątania. Zarówno czyszczą, jak i osuszają posadzkę.

RIDER charakteryzuje się niesamowitą zwrotnością i wysoką wydajnością sprzątania (teor. 3250 / prak. 1950 m2/h). Kompaktowe wymiary, zbiornik o pojemności 65 litrów i czas pracy gwarantują niezawodność przy sprzątaniu profesjonalnym, możliwość czyszczenia bardzo blisko ściany i zawracanie na niewielkiej powierzchni (promień skrętu 115 cm).

ROVER  to dwie maszyny R 110 FD 75 BC o szerokości sprzątania 75 cm i wydajności 4500 m2/h oraz R 110 FD 85 BC o szerokości sprzątania 85 cm i wydajności 5100 m2/h. Główną cechą charakterystyczną jest zwrotność, możliwość czyszczenia bardzo blisko ściany. Rover jest łatwy w obsłudze. Kompaktowe rozmiary, bardzo dobra zwrotność, bardzo niski poziom hałasu podczas pracy 70 db i wysoka wydajność czyni maszynę odpowiednią do każdego środowiska i do każdej powierzchni – również szpitale i szkoły.

RUNNER to największa siodłowa maszyna sprzątająca. Solidna, mocna i niezawodna. Jedną z większych jej zalet jest szerokość szorowania i wysoka wydajność – RUNNER R 150 FD 85 – teor. 5000 / prak. 3000 m2/h, a w przypadku maszyny RUNNER R 150 FD 100 – teor. 6000 / prak. 3600 m2/h. Posiada możliwość regulowania docisku szczotek i system dozowania substancji chemicznej. Doskonale sprawdzi się na dużych powierzchniach.

Maszyny szorująco-zbierające pchane

Maszyny czyszczące Ghibli & Wirbel  to również pchane zmywarki – najbardziej wszechstronne maszyny do sprzątania w obiektach o każdym natężeniu ruchu. Mogą być zasilane z sieci elektrycznej lub bateriami.

ROLLY z walcową szczotką to najmniejsza z maszyn pchanych. Dzięki specjalnej, składanej rączce, skrętnym kółkom idealnie sprawdza się na wąskich powierzchniach. Ze względu na niski poziom hałasu szczególnie dedykowana do użytku w szpitalach, szkołach, domach opieki, itp..

FRECCIA FR 15 spisuje się w trudno dostępnych miejscach. Konstrukcja mocowania ssawy pozwala na obrót o 360 stopni bez pozostawiania za sobą wody. FRECCIA FR 30 sprawdzi się na średnich i dużych powierzchniach.

ROUND SIMPLE DRIVE to maszyny z trakcją polecane do użytku codziennego. ROUND ECO są wyposażone dodatkowo w ECO SYSTEM, który optymalizuje ich pracę.

S2 to największa maszyna pchana. Zapewnia ergonomię, moc i niezawodność sprzątania. Prowadzi się bardzo lekko dzięki systemowi trakcji z regulowaną prędkością.

Maszyny jednotarczowe

Jednotarczowe urządzenia czyszczące – szorowarki, nie posiadają układu odsysającego, więc po ich użyciu „na mokro” należy osuszyć czyszczoną powierzchnię za pomocą odkurzacza do zbierania wody lub maszyny szorująco-zbierającej.

Szorowarki służą do czyszczenia mocnych zabrudzeń. W zależności od zastosowanej szczotki lub pada mogą czyścić, cyklinować gładkie powierzchnie lub prać wykładziny dywanowe. Polecamy Ghibli & Wirbel SB 133 i SB 143 L10 / L13.

Polerki Ghibli & Wirbel SB HS 1000 i SB 150 U13 to maszyny jednotarczowe o wysokiej prędkości obrotowej. Służą do pielęgnacji posadzek zabezpieczonych powłokami oraz do polerowania podłóg.

O 143 U 11 to profesjonalna, innowacyjna i wielofunkcyjna maszyna jednotarczowa o rotacyjno-orbitalnym ruchu pada lub szczotki, dzięki której czyszczenie każdej powierzchni staje się łatwe i szybkie. Nadaje się do szorowania, polerowania, krystalizacji, szlifowania marmuru, betonu, kamienia, parkietu, terakoty i kamionki. Idealna również do czyszczenia wykładzin dywanowych i dywanów.

Odkurzacze specjalistyczne, przemysłowe

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno odkurzacze do codziennego czyszczenia wykładzin, jak i specjalistyczne odkurzacze przemysłowe oraz spray-ekstrakcyjne, czy generujące parę.

Odkurzacze do pracy na sucho to zapewniające cichą i efektywną pracę AS 2 i POWER D 12. BRICCOLO – odkurzacz z koszem stacjonarnym dedykowany do zakładów fryzjerskich, czy gospodarstw domowych, T1 – kompaktowy odkurzacz plecakowy .

Odkurzacze do pracy na sucho-mokro m.in. linia odkurzaczy profesjonalnych POWER WD o pojemności 22, 36, 50 oraz 80 l oraz niezwykle mocne odkurzacze przemysłowe Ghibli & Wirbel AS 400 i AS 600, które z odpowiednimi akcesoriami mogą być używane w przemyśle, budownictwie, czy piekarnictwie.

Polecamy również odkurzacze spray – ekstrakcyjne POWER EXTRA M7 i M 26 do czyszczenia i osuszania każdego typu wykładzin tekstylnych oraz wydajne odkurzacze generujące parę POWER STEAM 5.3 i POWER STEAM 6.3.

Maszyny czyszczące Ghibli & Wirbel  – wynajem maszyn

Odpowiednie zaplecze sprzętowe daje każdej firmie sprzątającej przewagę konkurencyjną. Jednak zakup i utrzymanie specjalistycznego sprzętu, szczególnie o dużych gabarytach jest dość kosztowne, szczególnie dla mniejszych firm. Dlatego zapraszamy do współpracy Firmy jak i Klientów indywidualnych zainteresowanych wynajmem krótko jak i długoterminowym siodłowych maszyn czyszczących marki Ghibli&Wirbel S5. Oferujemy maszyny w idealnym stanie technicznym, niezawodne nawet w najtrudniejszych warunkach, które świetnie radzą sobie w galeriach handlowych, na różnego rodzaju halach magazynowych i produkcyjnych, doczyszczają parkingi wielopoziomowe oraz inne powierzchnie wielkoformatowe.

Wszystkim naszym Klientom oferujemy darmowe szkolenie, pomoc techniczną oraz służymy pomocą w doborze odpowiednich środków chemicznych. Zapewniamy darmowy transport na terenie Warszawy oraz w promieniu 50 km od siedziby Fair Play Plus.

Ceny wynajmu są uzgadniane indywidualne i są uzależnione od warunków wynajmu.

Maszyny czyszczące Ghibli & Wirbel dostępne są w naszym biurze handlowym w Markach przy ul Piłsudskiego 257. Wszystkich zainteresowanych sprzedażą i wynajmem maszyn zapraszamy do kontaktu:

tel. +48 532 638 018

e-mail: [email protected]