Maszyny czyszczące Ghibli & Wirbel – jakość i wydajność

Kategorie: Porady     5.05.2017

W naszej firmie podchodzimy fair do naszych klientów, dlatego oferujemy tylko produkty, które spełniają wymagany przez nas poziom jakości. Nie inaczej jest z urządzeniami sygnowanymi marką Gibli & Wirbel – lidera na rynku maszyn czyszczących. W naszej ofercie możecie znaleźć wiele produktów tej marki, dlatego dzisiaj zakres oraz zalety naszego asortymentu.

Odkurzacze Ghibli & Wirbel

Odkurzacze przemysłowe dostępne w naszej ofercie mogą znaleźć swoje zastosowanie w sprzątaniu wielu podłóg. Mowa tu zarówno o czyszczeniu wykładzin jak i specjalistycznych powierzchni wykorzystywanych w różnych zakładach przemysłowych. Wybierając jeden z naszych odkurzaczy do przeznaczonych do pracy na sucho np. model Ghibli AS 2 i Power D 12 z łatwością wyczyścicie powierzchnie w salach kinowych, czy laboratoriach. Wszystkie odkurzacze Ghibli & Wirbel oferują cichą oraz efektywną pracę zachowując przy tym najwyższą kulturę swojej pracy. Dotyczy to również urządzeń przeznaczonych do pracy zarówno na sucho jak i mokro, które charakteryzują się wysokim podciśnieniem ułatwiającym odkurzanie mocno zabrudzonych powierzchni.

Maszyny szorująco-zbierające

Maszyny szorująco-zbierające to urządzenia, które oferują niezwykłą wszechstronność użytkowania. Idealnie znajdują swoje zastosowanie w zakładach wielkopowierzchniowych gdzie wyczyszczą oraz osuszą sprzątaną powierzchnię. W naszej ofercie posiadamy m.in. model Rolly, który posiada niewielkie rozmiary umożliwiające sprzątanie trudno dostępnych miejsc. Maszyny Ghibli & Wirbel oferują doskonale rezultaty czyszczenia oraz niski poziom hałasu. Wybierając jeden z modeli Freccia zyskacie nowoczesne wzornictwo i najwyższą wygodę użytkowania. Przystosowane są one do pracy w małych i średnich lokalach, ponieważ umożliwiają one pełen obrót urządzenia. W modelu Round zastosowane zostały najnowocześniejsze technologie m.in. obsługa za pomocą kciuka i podwójne obciążenie szczotki zwiększające siłę czyszczenia. Wszystkie modele S2 oferuję niezwykle prostą konserwację i naprawę, a swoją konstrukcją zapewniają długotrwałą pracę i niezawodność. W połączeniu z ergonomicznym designem S2 oferują komfortową pracę. Urządzenia Rider oraz Runner sprawdzą się doskonale tam gdzie najważniejszym czynnikiem jest szybkość szorowania podłogi. Wysoka wydajność  gwarantują doskonałe sprzątanie np.

Maszyny do czyszczenia schodów ruchomych

Szukając maszyn czyszczących schody ruchome marki Ghibli & Wirbel mamy do zafoerowania model Eskulator. Urządzenie to zostało w pełni opatentowane przez naszą firmę, dzięki czemu nasi klienci mają najwyższą gwarancję jego jakości. Prosta obsługa, niewielkie rozmiary sprawiają, że Eskulator świetnie poradzi sobie z każdym rodzajem schodów ruchomych. Sama szczotka urządzenia umożliwia wymianę, a nawet regenerację co korzystnie wpływa na niższe koszty użytkowania w czasie. Co najważniejsze jednak, urządzenie pracuje samodzielnie wymagając jedynie nadzoru przez pracownika.

Model ten cieszy się ogromnym uznaniem klientów i jest obecnie jednym z najlepszych tego rodzaju urządzeń w Polsce.

Szorowarki

W naszej ofercie posiadamy także specjalistyczne szorowarki do czyszczenia mocnych zabrudzeń.
Urządzenia te potrafią:
  • czyścić powierzchnie,
  • cyklinować podłogi,
  • polerować gładkie powierzchnie
  • prać wykładziny dywanowe,

Nasze szorowarki oferują różne zastosowania ze względu na rodzaj powierzchni, siłę nacisku szczotki oraz prędkość jej obrotu. Pomimo szerokiego wyboru wybierając którąkolwiek z szorowarek lub polerek Ghibli & Wirbel macie pewność, iż zapewnią one łatwą obsługę, poręczność, wygodę użytkowania oraz dużą siłę czyszczenia.

Naszym klientom gwarantujemy profesjonalne szkolenie z obsługi urządzeń oraz wysokiej jakości specjalistyczny serwis. Służymy pomocą i wsparciem przy zakupach gwarantując, iż najlepszą jakość naszych urządzeń.