Magazynier / Kierowca

Opis stanowiska:
  • przyjmowanie i wydawanie towarów
  • rozładunek i załadunek samochodów
  • przygotowywanie towarów do wysyłki
  • realizacja dostaw do klientów
  • kontrola zgodności stanów magazynowych
  • utrzymywanie porządku na magazynie
  • prowadzenie ewidencji oraz dokumentacji magazynowej
Wymagania:
  • czynne prawo jazdy co najmniej kategoria B
  • gotowość do pracy w terenie
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • sprawność fizyczna
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków,
  • umowę o pracę.
Miejsce pracy:
  • Marki k/Warszawy.
Oferty (CV wraz z listem motywacyjnym) prosimy kierować na adres:
fairplayplus@op.pl

Prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”
Aplikacje niezawierające tej klauzuli nie będą brane pod uwagę przy rekrutacji.
przetłumacz