Kariera

Dołącz do Fair Play Plus

Fair Play Plus działa na rynku od siedemnastu lat i dziś zatrudnia blisko 30 osób. To ludzie tworzą naszą firmę i oni są naszym największym kapitałem, dlatego dbamy o rozwój naszych pracowników i dobrą atmosferę pracy.  Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku i liderem w branży dystrybucji urządzeń i środków czystości. Oferując stabilne zatrudnienie i pracę w zgranym zespole, oczekujemy lojalności i zaangażowania, które przełoży się na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Jak przygotować CV?

Pamiętaj, że nie tylko treść, ale i wygląd CV świadczą o Tobie.

Nie istnieje uniwersalny wzór CV, ale warto sprawdzić porady specjalistów i zadbać, by dane przedstawione w CV były przejrzyste, czytelne i adekwatne do oczekiwań firmy. Zawsze powinny też zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Jeśli w chwili obecnej nie dysponujemy ofertą, która może Państwa zainteresować, to zawsze możecie wysłać swoje CV na adres fairplayplus@op.pl. Odezwiemy się, kiedy będziemy poszukiwać osób o Państwa kwalifikacjach.