Jednotarczowe urządzenie do szorowania powierzchni – przedstawiamy szorowarkę

Kategorie: Ogólna     16.12.2020
Szorowarki - maszyny jednotarczowe

Szorowarki – maszyny jednotarczowe

Utrzymywanie w czystości podłóg twardych oraz elastycznych może nastręczać sporych trudności. Wynika to przede wszystkim z faktu, iż nie wszystkie zabrudzenia i zanieczyszczenia jesteśmy w stanie usunąć ręcznie. Alternatywą dla ręcznego mycia podłóg w przestrzeniach komercyjnych i użytkowych jest szorowarka jednotarczowa. Szorowarka jednotarczowa to kompaktowe urządzenie przeznaczone do czyszczenia oraz doczyszczania podłóg. Bardzo dobrze sprawdza się zarówno w przypadku podłóg twardych, jak i elastycznych. Za wyborem szorowarki przemawia wysoka efektywność pracy, skuteczność oraz duża oszczędność czasu. To urządzenia bardzo chętnie wybierane przez profesjonalne firmy sprzątające oraz organizacje, które samodzielnie dbają o czystość obiektu.

Osoby poszukujące niezawodnych szorowarek jednotarczowych z prowadzeniem ręcznym zachęcamy do zapoznania się z urządzeniami marki Ghibli. Linia produktów Ergoline oferuje

nam wysokiej jakości rozwiązania do zastosowań profesjonalnych i półprofesjonalnych, gwarantując skuteczność, niezawodność oraz łatwość obsługi.

 

SB 133 ERGOLINE szorowarka 13” - 190 obr./min.

SB 133 ERGOLINE szorowarka 13” – 190 obr./min.

 

Szorowarka Ghibli SB 133

Szorowarka Ghibli SB 133 to urządzenie wyróżniające się kompaktową budową oraz wysokim komfortem użytkowania. Szorowarka jest przeznaczona do użytku profesjonalnego oraz zastosowań półprofesjonalnych. Bardzo dobrze sprawdza się zarówno do gruntownego mycia, jak i cyklinowania powierzchni, a także prania i polerowania. Swoją wielozadaniowość urządzenie z linii Ergoline zawdzięcza wymiennym tarczom, które czyszczą, szlifują i polerują powierzchnię. Dodatkowym atutem SB 133 jest bardzo mocny silnik indukcyjny oraz wysoka jakość wykonania, co przekłada się na trwałość i bezawaryjną pracę urządzenia przez długi czas eksploatacji. O bezpieczeństwo pracy z szorowarką dba system podwójnej ochrony przed niechcianym włączeniem maszyny. Co jeszcze można powiedzieć o Ghibli SB 133? Że jest to urządzenie posiadające nowoczesny design oraz liczne udogodnienia, które przekładają się na codzienny komfort pracy i jej efektywność.

 

 

Szorowarka Ghibli SB 143

Szorowarka Ghibli SB 143 to kolejna z maszyn jednotarczowych wyróżniających się nowoczesnym designem oraz kompaktową budową, dzięki czemu 

SB 143 L10 / L13 ERGOLINE szorowarka 17” - 154 obr./min.

Ghibli SB 143 L 10 / L 13 ERGOLINE szorowarka 17” – 154 obr./min.

urządzenie jest nie tylko łatwe w prowadzeniu, ale również bezproblemowe w przechowywaniu. Prezentowana szorowarka SB 143 posiada obszar roboczy o szerokości 430 mm, co pozwala na efektywną i skuteczną pracę zarówno w przestrzeniach o ograniczonym dostępie, jak i na dużych wolnych powierzchniach. SB 143 świetnie łączy zalety dobrej jednostki napędowej z wagą urządzenia oraz szybkością pracy oferując nam jedno z najbardziej konkurencyjnych rozwiązań tego typu na rynku. O bezpieczeństwo pracy z szorowarką – podobnie jak w przypadku modelu SB 133 – dba podwójny system zabezpieczenia przed niepożądanym włączeniem. Co jeszcze wyróżnia szorowarkę Ergoline Ghibli SB 143? Cicha praca, wygodna rączka, wszechstronne zastosowanie.

Szorowarka jest dostępna w dwóch wariantach. L10 to model podstawowy o wszechstronnym zastosowaniu, który będzie zawsze gotowy do użytku. L13 to wersja wyposażona w mocniejszą jednostkę napędową, która świetnie poradzi sobie w przypadku bardziej wymagających prac.

Po wyczyszczeniu podłogi szorowarką należy usunąć brudny roztwór roboczy użyty do czyszczenia za pomocą odkurzacza do pracy na mokro. Do tego celu polecamy szeroką gamę odkurzaczy przemysłowych marki Ghibli & Wirbel. Mogą to być odkurzacze serii WD o pojemności 22, 35, 50 lub 80 litrów oraz odkurzacz AS 400 lub AS 600.

 

 

Dlaczego warto wybierać szorowarki jednotarczowe prowadzone?

Ghibli to marka znana i ceniona z dostarczania wysokiej jakości rozwiązań o potwierdzonej skuteczności działania i niezawodności. Już sama renoma marki przemawia na korzyść prezentowanych urządzeń, ale to oczywiście nie jedyny argument. Szorowarki prowadzone jednotarczowe to przede wszystkim urządzenia charakteryzujące się kompaktową budową oraz dużą zwrotnością. To pozwala operatorowi szorowarki na jeszcze lepszą pracę, także w przypadku powierzchni o utrudnionym bądź ograniczonym dostępie. Wymieniane tarcze zwiększają funkcjonalność urządzenia sprawiając, iż szorowarka w sposób bezpieczny i skuteczny czyści większość popularnych systemów podłogowych. Na uwagę zasługuje również niewielki – wcześnie określony jako kompaktowy – rozmiar urządzeń prowadzonych, dzięki któremu nie przysparzają one większych problemów podczas przechowywania.