Jakość

Zapewniamy plany higieny, szkolenia i audyty firm sprzątających

Wiarygodność i zaufanie, jakim obdarzyli nas Kontrahenci we współpracy, to potwierdzenie naszego profesjonalizmu. Przywiązujemy dużą wagę do szczegółów na każdym etapie obsługi Klienta co sprawia, że jesteśmy postrzegani jako solidny partner handlowy.  Potwierdzają to certyfikaty i referencje.

Dbamy również o najwyższą jakość produktów oraz szkolenia. Wprowadzając nowe technologie przygotowujemy plany higieny, szkolimy i audytujemy firmy sprzątające.  Nasi specjaliści potrafią wskazać najodpowiedniejsze dla danego obiektu środki czystości i urządzenia do sprzątania tak, by uzyskać najlepszy efekt i zoptymalizować koszty klienta.

Fair Play Plus nie poprzestaje na roli dystrybutora. Dostarczając produkty wysokiej jakości i zaawansowanej technologii, które zapewniają najlepsze działanie, dbamy również o przekazanie wiedzy, jak należy je stosować.

Wiemy, jak ważne są odpowiednie kwalifikacje pracowników firm sprzątających i dbamy o nie szkoląc kierowników obiektów, a w razie potrzeby również personel liniowy. Mamy nowoczesne centrum szkoleniowe dla naszych partnerów. Przeprowadzamy również prezentacje w obiektach.

Jeśli potrzebują Państwo szkolenia dla swoich pracowników lub porady naszego technologa, prosimy o wypełnienie formularza obok.

 

Zgłoś szkolenie

Warto postawić na jakość

Stosowanie produktów profesjonalnych skraca czas pracy, a więc również zmniejsza jej koszt. Oszczędzanie przez dobór tańszych środków w ostatecznym rozrachunku jest tylko pozorne.

przetłumacz