Innowacyjne maszyny sprzątające, czyli technologia podnosząca efektywność

Kategorie: Aktualności     7.06.2021
Maszyny czyszczące Ghibli&Wirbel

Maszyny czyszczące Ghibli&Wirbel

O powodzeniu marki na rynku profesjonalnych usług sprzątających decyduje przede wszystkim efektywność i skuteczność. Zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi oczekują od wykonawców szeroko rozumianych usług porządkowych wysokiej skuteczności, terminowości i dokładności. Jednym ze sposobów na poprawę efektywności świadczenia usług sprzątania i porządkowych jest wybór odpowiednich maszyn i urządzeń.

Dysponując precyzyjnie dobranym parkiem maszynowym możemy pracować szybciej, jednocześnie gwarantując jeszcze wyższą jakość realizowanych zadań. Na co zwrócić uwagę budując zaplecze sprzętowe dla naszej firmy?

Maszyny sprzątające – podstawowe informacje wprowadzające

Rynek maszyn do sprzątania jest bardzo zróżnicowany. Producenci tego typu rozwiązań oferują nam szeroki wybór urządzeń dedykowanych do pracy na małych i dużych powierzchniach, a także do specjalistycznej obsługi wymagających powierzchni. Wybierając maszyny sprzątające na potrzeby firmy (niezależnie od tego, czy jest to firma porządkowa czy też organizacja samodzielnie dbająca o utrzymanie własnego obiektu) warto sięgnąć po rozwiązania odznaczające się wysoką skutecznością oraz ekonomiczną pracą. Duże znaczenie ma również funkcjonalność maszyny do sprzątania, która może być dedykowana do wykonywania konkretnego zadania lub umożliwiać nam realizację kilku różnych prac, przy jednoczesnej obsłudze szerokiego wachlarza powierzchni.

Ghibli&Wirbel: Maszyny sprzątające dla wymagających

Maszyny do sprzątania marki Ghibli&Wirbel odznaczają się wysoką funkcjonalnością, ekonomiczną pracą i łatwością obsługi. Dzięki temu realizacja poszczególnych zadań z zakresu sprzątania i czyszczenia powierzchni przebiega sprawnie, a uzyskiwany efekt wpisuje się w oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Asortyment Ghibli&Wirbel obejmuje innowacyjne maszyny pchane i siodłowe. Wszystkie oferowane urządzenia charakteryzują się innowacyjną budową i atrakcyjnym designem – co bez wątpienia jest dodatkowym atutem.

W zależności od zapotrzebowania, możemy wybrać spośród innowacyjnych maszyn prowadzonych lub maszyn siodłowych – dedykowanych do obsługi większych powierzchni. Ważne miejsce w asortymencie Ghibli&Wirbel zajmują maszyny myjąco-czyszczące i szorowarki – w tym rozwiązania umożliwiające polerowanie i konserwację posadzek twardych. Ofertę szorowarek uzupełnia bogaty asortyment akcesoriów, tj. pady i szczotki dedykowane do obsługi posadzek kamiennych, ceramicznych i betonowych, a także podłóg drewnianych.

A bardziej konkretnie?

Różne obiekty mają różne wymagania odnośnie sprzątania. Tam, gdzie istotna jest wysoka efektywność (a zarazem cicha praca), najlepiej sprawdzi się maszyna szorująco-zbierająca ROLLY. Jest to kompaktowa i łatwa w prowadzeniu maszyna sprzątająca, której największym atutem (zaraz po po cichej pracy) jest niewielki rozmiar umożliwiający pracę na wąskich powierzchniach. Urządzenie doskonale sprawdza się w warunkach różnego rodzaju instytucji – szpitali, szkół i domów opieki.

W przypadku średnich i dużych powierzchni możemy polecić maszynę FR 30. Jest to maszyna czyszcząca charakteryzująca się nowoczesnym designem i wysoką ergonomią pracy. To rozwiązanie zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby zapewniać szybką i wygodną pracę, a zarazem intuicyjną obsługę. Alternatywą dla maszyny pchanej może być w tym przypadku nowa, siodłowa i kompaktowa maszyna szorująco-zbierająca o nazwie Rider R 65 FD. Zapewnia ona wysoką wydajność, dużą zwrotność oraz możliwość czyszczenia bardzo blisko ściany. Jej dodatkowym atutem jest łatwość zawracania w warunkach ograniczonej przestrzeni – promień skrętu tej innowacyjnej szorowarki do zaledwie 115 cm.

Do zadań specjalnych (a więc do obsługi obiektów wielkopowierzchniowych) marka Ghibli&Wirbel oferuje urządzenie Runner R150 FD 85. To solidna, mocna i niezawodna maszyna, która doskonale sprawdzi się nawet w najbardziej wymagającym środowisku pracy. Możliwość regulacji szczotek oraz dozowania substancji chemicznej zapewnia dostosowanie parametrów pracy urządzenia adekwatnie do rodzaju czyszczonej powierzchni i stopnia jej zabrudzenia.