Gotowi na 4 falę? – płyny do dezynfekcji w promocji

Kategorie: Ogólna     16.07.2021

Płyny Play do dezynfekcji pomieszczeńWedług ostatnich badań wariant Delta charakteryzuje się dużo większą zaraźliwością niż poprzednie szczepy koronawirusa. Jedna osoba może zarazić osiem kolejnych. Do zarażeń najczęściej dochodzi w zamkniętych pomieszczeniach, w których wirus Delta utrzymuje się również dłużej, bo nawet kilkadziesiąt minut po wyjściu chorej osoby. Miejsca użyteczności publicznej stają się więc coraz bardziej zagrożone i powinny być częściej dezynfekowane.

Do dezynfekcji pomieszczeń zamkniętych najlepiej użyć sprzętu do zamgławiania i odpowiednich płynów, które w Fair Play Plus można teraz kupić w promocyjnych cenach.  Promocja trwa do wyczerpania zapasów i objęte są nią płyny w kanistrach o pojemności 4 l.

Oba płyny mogą być aplikowane:

  • ręcznie za pomocą mopa lub ścierki,
  • przy pomocy atomizera lub opryskiwacza,
  • metodą zamgławiania z użyciem odpowiedniego sprzętu, który można kupić również w naszym sklepie internetowym.

Protect Play – płyn do biologicznego zabezpieczania powierzchni

Gotowy do użycia płyn na bazie niejonowego srebra koloidalnego. Nie zawiera formaldehydu, biocydów, alkoholu, chloru, ani sztucznych barwników. Srebro zabezpiecza powierzchnię przed rozwojem mikroorganizmów i nie pozostawia śladów na powierzchni. Zaczyna działać od razu po użyciu, a jego działanie utrzymuje się do kilku tygodni już po pierwszym zastosowaniu, dopóki nie zostanie mechanicznie usunięty z powierzchni.

Protect Play Plus – płyn do mycia i dezynfekcji powierzchni

To również płyn gotowy do użycia. Ma działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze, co potwierdza pozwolenie na obrót produktem biobójczym nr 3418/TP/2021. Może być stosowany na powierzchniach mających i niemających kontaktu z żywnością. Jego użycie jest więc możliwe w gastronomii oraz innych pomieszczeniach użyteczności publicznej: w placówkach służby zdrowia, domach opieki, szkołach i placówkach opiekuńczo-wychowawczych, biurach, punktach usługowych, itp.

Zapraszamy do skorzystania z promocji.

Zapytaj o ofertę wypełniając formularz kontaktowy

Pobierz ulotkę z informacją o produktach

Kliknij na zdjęcie, żeby przejść do produktu w sklepie