FR 15 – kompaktowa maszyna szorująco-zbierająca

Kategorie: Ogólna     6.05.2022
Maszyny czyszczące FR 15

Maszyny szorująco-zbierające FR 15

Maszyna czyszcząca FR 15 to idealne rozwiązanie do sprzątania obiektów o małej i średniej powierzchni. Szerokość czyszczenia tej maszyny wynosi 385 mm. Jeśli dodać to tego niesamowitą zwrotność i łatwość w manewrowaniu, to otrzymamy kompaktową zmywarkę do podłóg, która świetnie wyczyści posadzkę i dotrze do wąskich i najtrudniej dostępnych miejsc.

Sprzątanie bez ukrytych kosztów

Wszystkie maszyny czyszczące w ofercie Fair Play Plus są sprzedawane z bateriami, prostownikiem (w przypadku maszyn bateryjnych) i rzepem pada. Nie trzeba więc dokupować niczego, by od razu rozpocząć pracę. Tak też jest w przypadku FR 15, znanej wcześniej pod nazwą Frecia 15. W standardowym wyposażeniu jest również szczotka polipropylenowa 15” o średnicy włosia 0,7 mm, wąż tankowania czystej wody i komplet gum ściągających.

  • Maszyna FR 15 E 38 zasilana energią elektryczną z sieci jest wyposażona w 15 metrowy odłączany kabel.
  • Maszyna bateryjna FR 15 M 35 BC jest zasilana dwoma bateriami żelowymi 12 V 26 Ah i posiada wbudowany prostownik 24 V 5 Ah.
  • FR 15 M 38 HYBRID to bateryjno-kablowa maszyna czyszcząca z zestawem hybrydowym. To urządzenie łączy zasilanie kablowe z zasilaniem bateryjnym. Dwie baterie litowe zapewniają do 2 godzin pracy, a w czasie ładowania baterii jest możliwość przełączenia maszyny na zasilanie za pomocą przewodu o długości 15 m, co gwarantuje idealne połączenie wydajności, czasu pracy i długich sesji czyszczenia.

Dodatkowe wyposażenie maszyn

Standardowe wyposażenie maszyny można wzbogacić o akcesoria opcjonalne. Wśród nich są:

  • odporne i odpowiednie do każdego rodzaju powierzchni szczotki polipropylenowe dostępne z włosiem o średnicy 0,5 mm i 0,9 mm,
  • szczotka TYNEX GRIT 240, idealna do czyszczenia szorstkich powierzchni z uporczywymi zabrudzeniami dzięki włosiu o średnicy 0,9 mm.
  • zestaw gum ściągających z poliuretanu, które lepiej adaptują się do podłoża, co zapewnia najlepszą wydajność suszenia,
  • osłona stołu szczotek z włosiem do zabezpieczenia przed opryskiwaniem najbardziej wrażliwych części maszyny i środowisko pracy.

Przejdź do strony Maszyny czyszczące FR 15

Maszyny szorująco-zbierające o idealnych parametrach

Maszyna szorująco-zbierająca FR 15 wiedzie prym w segmencie małych maszyn szorująco-zbierających przede wszystkim dzięki ergonomii i estetyce. Efektowna konstrukcja i smukły kształt ułatwiają FR 15 czyszczenie trudno dostępnych miejsc. Przednia regulacja stołu roboczego ułatwia dopasowanie szczotki lub pada do podłoża, co zapewnia idealne przyleganie do każdego rodzaju powierzchni roboczej. Silnik ssący gwarantuje doskonałe rezultaty suszenia, a filtr ochronny zapewnia jego bezpieczną pracę. Maksymalna funkcjonalność i wydajność maszyny do 1720 m2/h sprawiają, że FR 15 jest optymalnym rozwiązaniem dla średnich i małych powierzchni z dużą ilością sprzętów i wąskimi przejściami, na przykład w sklepach, biurach, małych halach. Itp..

Zbiornik roztworu o pojemności 15 l można łatwo napełnić dzięki szerokiemu wlotowi i praktycznemu wężowi do napełniania. 17-to litrowy zbiornik brudnej wody można w łatwy sposób wyczyścić i zdemontować. Maszyna jest sterowana za pomocą 3 przycisków umieszczonych na ergonomicznym i w pełni regulowanym uchwycie.

Przednia regulacja stołu roboczego umożliwia użytkownikowi ustawienie kąta padania szczotki na podłogę, co sprawia, że FR 15 idealnie przylega do powierzchni roboczej w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji, unikając przeciążeń silnika i gwarantując doskonałe rezultaty sprzątania. Pozwala to również użytkownikowi na regulację wysokości szczotki w zależności od rodzaju powierzchni roboczej, a także doskonale sprawdza się w pozycji postojowej.

Kompaktowa i umieszczona bezpośrednio za głowicą ssawa idealnie zbiera wodę. Ponadto FR 15 jest wyposażona w nowoczesny i niezawodny system podnoszenia ssawy, który sprawia, że praca z maszyną jest jeszcze bardziej praktyczna: dla doskonałych rezultatów suszenia nawet na najtrudniejszych podłogach i powierzchniach.

Pobierz broszurę – Maszyny szorująco-zbierające FR 15

Certyfikat wysokiej wydajności

Wszystkie maszyny czyszczące Ghibli & Wirbel posiadają etykietę wydajności EUnited Cleaning Scrubber Dryer, która została opracowana przez stowarzyszenie EUnited Cleaning złożone z wiodących producentów maszyn czyszczących w Europie i jest oparta na specyfikacji technicznej TS 35000 oraz międzynarodowej normie IEC/EN 62826. Poprzez powtarzalność testów, pozwalającą na obiektywne porównanie wydajności różnych maszyn, możliwe jest zidentyfikowanie i oznakowanie maszyn szorująco-zbierających, które mają wysoką skuteczność czyszczenia przy najmniejszym zużyciu wody i energii. Etykieta zobowiązuje producentów maszyn czyszczących do dbałości o środowisko i tworzenia zrównoważonej przyszłości, gdyż oszczędne gospodarowanie zasobami jest niezbędnym krokiem do dostosowania się do przyszłych potrzeb energetycznych.

Galeria

Kliknij zdjęcie, by przejść do sklepu

Szczegóły