Flores Play – uniwersalny płyn do mycia o długotrwałym zapachu

Kategorie: Ogólna     7.02.2022
Flores Play - płyn uniwersalny do mycia ręcznego i maszynowego

Flores Play – płyn uniwersalny do mycia ręcznego i maszynowego

Codzienne sprzątanie bez smug i zacieków? Polecamy Flores Play – płyn do mycia powierzchni wodoodpornych o przyjemnym i długotrwałym, kwiatowym zapachu, który długo po użyciu będzie unosił się w pomieszczeniu.

Flores Play to chemia profesjonalna, która może być stosowana do wszystkich powierzchni odpornych na działanie wody i alkoholu. Nadaje się więc do mycia podłóg z marmuru, gresu, terakoty, linoleum, PCV, gumy, tarketu, lakierowanego drewna, jak również wszelkich powierzchni laminowanych, mebli i wyposażenia wnętrz. Mając tak szerokie zastosowanie i neutralny odczyn (PH 7) Flores Play może być używany do sprzątania w biurach, szkołach i innych obiektach użyteczności publicznej, jak i w domu.

Mycie ręczne i maszynowe powierzchni wodoodpornych

Odtłuszczające właściwości, zawartość środków konserwujących i nabłyszczających sprawiają, że sprzątanie tym płynem jest szybkie i skuteczne. Płyn szybko wysycha i nie pozostawia smug. Kolejną zaletą Flores Play jest to, że może on być stosowany zarówno do mycia ręcznego, jak i maszynowego, więc uniwersalność tego płynu jest bardzo doceniana przez firmy sprzątające.

Skuteczność i wydajność

Flores Play to bardzo wydajny płyn. Sprzedawany jest w formie koncentratu w opakowaniach jedno i pięciolitrowych, a przed użyciem należy go rozcieńczyć w zimnej wodzie. W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni można zastosować roztwór od 0,5% do 2% (od 50ml do 200ml na 10l wody). Tak więc z jednego litra koncentratu uzyskamy od 50 do 200 litrów roztworu roboczego.

Kliknij zdjęcie, by przejść do sklepu