Fair Play Plus partnerem Runmageddonu w Warszawie i sponsorem zdjęć

Kategorie: Aktualności, Ogólna, Otoczenie     27.05.2017

W sobotę, 27 maja odbywa się Runmageddon w Warszawie. Ponad pięć tysięcy uczestników sprawdzi swoją siłę i charakter w nadwiślańskim Wawrze. Partnerem imprezy oraz sponsorem zdjęć z biegów Nocny Rekrut i Runmageddon Classic będzie firma Fair Play Plus.

Siła i charakter są niezbędne by pokonać wiele kilometrów trasy pełnej przeszkód, zmagając się z błotem ogniem i wodą. Widok zawodników na mecie ma niewiele wspólnego z czystością, która jest domeną firmy Fair Play Plus, dystrybutora urządzeń i środków czystości, ale najlepiej świadczy o tym, jak wiele wysiłku trzeba było włożyć w dotarcie do mety.

„Czysta gra – nie tylko w nazwie, ale i w działaniu. To motto firmy Fair Play Plus świetnie wpisuje się również w ideę Runmageddonu. Ale nie tylko to skłoniło nas do nawiązania współpracy. Promujemy wśród naszych pracowników zdrowy styl życia, a w biegu Nocny Rektut będzie nas reprezentować 5 zawodników. Mimo to kibicujemy wszystkim uczestnikom warszawskiego Runmageddonu” – powiedział prezes firmy Fair Play Plus Marek Krzemieniewski.

„Współpraca jest częścią tzw. regionalnej oferty Runmageddonu, która umożliwia firmom zostanie sponsorem lub partnerem marki Runmageddon w zakresie dotyczącym pojedynczej imprezy a nie całości cyklu. Obecnie Runmageddon realizuje na terenie całego kraju ok. 16 imprez rocznie, a każda z nich jest znaczącym wydarzeniem dla danego miasta czy regionu oraz przyciąga tysiące uczestników i kibiców” – powiedział Grzegorz Kita, wiceprezes Runmageddon.

***

O cyklu biegowym Runmageddon (www.runmageddon.pl)

Runmageddon (RMG) to największy cykl biegów przeszkodowych w Polsce i jeden z liderów rynku europejskiego. Odbywa się w 16 lokalizacjach rocznie a w 2016 r. udział w nim wzięło ponad 35.000 uczestników.
Runmageddon zwiastuje koniec ery nudnych biegów ulicznych oferując jego uczestnikom ekstremalne wrażenia. To wydarzenie nastawione na dobrą zabawę, do której pretekstem jest wysiłek fizyczny i rywalizacja o miano najtwardszego zawodnika. Uczestnicy prąc naprzód wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą się z wodą oraz ogniem.  Imprezy pod szyldem Runmageddonu odbywają się w formułach Intro (3 km i +15 przeszkód), Rekrut (6km i +30 przeszkód), Classic (12km i +50 przeszkód) oraz Hardcore (21km i +70 przeszkód).