Fair Play Plus na targach RetailShow

Kategorie: Ogólna     16.11.2017

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska E16 na targach RetailShow, które odbywają się w Warszawskim Centrum EXPO XXI, przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie w dniach 15 i 16 listopada 2017 roku w godzinach 9:00 – 17.00.

Na naszym stoisku mogą Państwo zobaczyć maszyny czyszczące, urządzenia dozujące i chemię profesjonalną niezbędną do utrzymania czystości w sklepach i marketach, gdzie wysoki poziom higieny jest nieodzownym czynnikiem budującym wizerunek marki.

To coroczna, największa impreza o charakterze b2b dla sektora retail w Polsce. Na targach, jak co roku, można obejrzeć Modelowy Sklep – The Perfect Store, w którym można podejrzeć trendy projektowania i porównać najnowsze urządzenia i wyposażenie dla handlu. Targom towarzyszy konferencja Retail Congress oraz warsztaty i prezentacje w Retail Innovations Theatre, a także konkursy Innowacje Handlu i Best Shop Concept. Wydarzenia towarzyszące są świetną okazją do pogłębienia wiedzy, wymiany doświadczeń, nawiązywania kontaktów biznesowych i promocji na rynku retail.