Europejski Tydzień Zrównoważonego Rozwoju

Kategorie: Otoczenie     20.09.2021

Europejski Tydzień Zrównoważonego RozwojuFair Play Plus wspiera akcję [email protected], w związku z tym zapraszamy do wspólnego świętowania Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju, który odbędzie się w dniach 20 – 26 września. Z tej okazji przez organizatorów akcji zostały przygotowane wydarzenia i materiały edukacyjne, wśród których są:

Webinar “Czego nie wiesz, o elektroodpadach w Twoim domu?, który odbędzie się  23.09 o 12:00. Tu znajdziesz link do webinaru

Artykuł “5 prostych działań, dzięki którym wspierasz zrównoważoną produkcję i konsumpcję sprzętu elektrycznego i elektronicznego”. Tu znajdziesz link do artykułu

Jednocześnie przekazujemy informację o wynikach czerwcowej zbiórki [email protected] 2021. W ramach akcji udało się zebrać 218 sztuk sprzętu komputerowego – w tym 77 komputerów oraz 39 laptopów. Z tego sprzętu zostało odnowionych i skompletowanych 69 zestawów komputerów, natomiast reszta zebranego sprzętu została poddana procesowi recyklingu w zakładzie przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Tylko razem możemy doprowadzić do zrównoważenia konsumpcji i produkcji – naszymi codziennymi wyborami, zazielenieniem procesów w naszych firmach, a także kontynuowaniem projektów takich jak [email protected]!

Fair Play Plus - partner akcji Odn@wiamy

Fair Play Plus – partner akcji [email protected]