Dojazd do Fair Play Plus

Kategorie: Ogólna     31.10.2018

Remont Alei Piłsudskiego w Markach w końcu dotknął też nas, skutecznie utrudniając dojazd do naszej firmy. Nasi Klienci i Kontrahenci muszą zachować szczególną ostrożność, gdyż dojazd prowadzi częścią drogi, która jest obecnie remontowana. Sposób dojazdu oznaczyliśmy specjalnymi znakami.

 

 

Przejazd przez całe Marki trwa teraz dużo dłużej, dlatego jadąc do nas warto skorzystać z obwodnicy Marek. Na węźle Zielonka trzeba zjechać w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego, a następnie przed wiaduktem przebiegającym nad Aleją Piłsudskiego skręcić w prawo. Zaraz za zjazdem trafimy na tymczasowe rondo, z którego zjeżdżamy na remontowany pas zgodnie z zamieszczonym znakiem.

Jeśli przegapicie zjazd przed wiaduktem, to zaraz za wiaduktem jest jeszcze jeden zjazd w prawo, który prowadzi do drugiego tymczasowego ronda.

Jadący od strony Marek mogą zjechać na remontowany pas ruchu na wysokości ulicy Legionowskiej lub dojechać do ronda i zawrócić odbijając od razu na remontowany pas.

Wykonawca deklaruje zakończenie remontu jeszcze przed zimą. Trzymamy za słowo! A tymczasem uważajcie na frezarki, koparki, walce i inny sprzęt drogowy 🙂

Fair Play Plus remont Alei Piłsudskiego