Urządzenia do dezynfekcji metodą zamgławiania

Zamgławianie to najbardziej wydajna metoda dezynfekcji pomieszczeń

 

Zamgławianie jest jedną ze sprawdzonych i najbardziej wydajnych metod dezynfekcji pomieszczeń. Wymaga ona jednak zastosowania odpowiednich narzędzi, dzięki którym precyzyjne rozpylenie środków dezynfekujących będzie możliwe. Oferujemy więc zróżnicowane urządzenia do dezynfekcji metodą zamgławiania, zapewniające efektywność i łatwość przeprowadzenia całego procesu. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami przygotowanymi w Fair Play Plus.

Do dyspozycji klientów oddajemy urządzenia do dezynfekcji metodą zamgławiania:

  • ręczne,
  • plecakowe,
  • wózkowe.

Do tego posiadamy konstrukcje zasilane ciśnieniowo, elektrycznie (z sieci o napięciu 230v) i akumulatorowo – w zależności od mocy i funkcjonalności, które oczekiwane są przez użytkowników. W przypadku mniejszych obiektów perfekcyjnie sprawdzą się opryskiwacze ciśnieniowe do dezynfekcji pomieszczeń, np. model FPP-R5 o pojemności zbiornika 5L. Dla nieco większych przestrzeni doskonałą inwestycją staje się model FPP-B7, czyli opryskiwacz zasilany akumulatorowo, posiadający zbiornik o pojemności 7L i wydajności przepływu pompy ok. 2 l/min. Dla firm obsługujących obiekty o ponadprzeciętnych rozmiarach, dużo lepszą alternatywą będzie FPP-TURBO, czyli opryskiwacz zasilany przewodowo, którego wydajność dochodzi do 1000 m3/l. Poznaj szczegółowe specyfikacje techniczne tych (i wielu innych) opryskiwaczy w Fair Play Plus.

Dzięki temu mogą Państwo wybrać, która z ww. opcji zapewnia najwyższą efektywność i wygodę pracy. Dostosowanie sprzętu do metrażu i rodzaju dezynfekowanych pomieszczeń to kluczowy element inwestycji, dzięki której regularna dezynfekcja przestrzeni i wyposażenia zostanie zrealizowana w sposób zgodny z wymaganiami i standardami. Wszystkie urządzenia do dezynfekcji metodą zamgławiania wykonane zostały z należytą starannością. Tworzywa zastosowane przy produkcji to atestowane i certyfikowane materiały, które są w pełni bezpieczne i nie reagują z preparatami chemicznymi stosowanymi do zamgławiania.

Idź do sklepu

Czytaj więcej