Środki dezynfekujące do zamgławiania

Profesjonalne preparaty do dezynfekcji powierzchni - ręcznie i metodą zamgławiania

Płyny do dezynfekcji powierzchniDezynfekcja powierzchni i przestrzeni zamkniętych to proces, który pozwala zoptymalizować zagrożenia w postaci bakterii, wirusów i mikroorganizmów niewidocznych gołym okiem. Fabryki, magazyny i obiekty publiczne to miejsca, w których należy dokonywać regularnych dezynfekcji – nawet do kilku razy dziennie. Wybierając środki dezynfekujące do zamgławiania w Fair Play Plus, każdy użytkownik otrzymuje najwyższej klasy preparaty pozwalające na profesjonalne, wydajne i precyzyjne zabezpieczenie pomieszczeń użytkowych. Poznaj szczegóły oferowanych płynów.

Chcą mieć Państwo pewność, że wybrane środki dezynfekujące do zamgławiania zapewnią najwyższy stopień bezpieczeństwa osób przebywających lub pracujących w danym miejscu? Zalecamy zapoznać się z ich zastosowaniem. W szczegółowych opisach prezentowanych produktów znajdują się informacje dotyczące zastosowań (np. kuchnie, szpitale lub przychodnie), przeciwwskazań (np. stosowanie w miejscach mających kontakt z żywnością) i właściwości. W razie pytań chętnie na nie odpowiemy i przedstawimy każdą z serii środków PROTECT PLAY PLUS, MIST PLAY i PROTECT PLAY.

PROTECT PLAY – powierzchniowy stabilizator biologiczny nieposiadający alkoholu, chloru, biocydów, sztucznych barwników i formaldehydu. Zawiera srebro o najwyższej czystości 99,99 % 4N (nAg-). Dzięki nowoczesnej formule zapewnia bezpieczeństwo dezynfekowanych powierzchni do kilku tygodni i to po pierwszym użyciu. PROTECT PLAY wykazuje działanie do momentu, w którym nie zostanie on usunięty mechanicznie.

PROTECT PLAY PLUS – preparat przeznaczony jest do dezynfekcji powierzchni mających i niemających kontaktu z produktami spożywczymi. Doskonale sprawdza się on w placówkach służby zdrowia, punktach usługowych, poczekalniach, lokalach gastronomicznych i innych pomieszczeniach publicznych. PROTECT PLAY PLUS przystosowany jest do stosowania przy użyciu urządzeń zamgławiających w pomieszczeniach zamkniętych.

MIST PLAY – koncentrat do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni (ręczne i metodą zamgławiania). Posiada on właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Jeśli powierzchnie mają kontakt z żywnością, po użyciu MIST PLAY należy spłukać wodą zdatną do picia. Do użytku profesjonalnego.