Płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni

Dezynfekcja rąk w miejscach użyteczności publicznej

Ludzkie dłonie mają stały kontakt z bakteriami, grzybami, zanieczyszczeniami lub mikroorganizmami. Chociaż nie widzimy ich gołym okiem, możemy być pewni, że ich obecność jest nieunikniona – niezależnie od tego, jak bardzo będziemy starać się o sterylność otoczenia. Warto zatem próbować eliminować problem, doprowadzając do tego, by ograniczyć kontakt z nim do minimum. Wykorzystuj w tym celu płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni, który powinien być ogólnodostępny dla gości, klientów lub pracowników – niezależnie od branży lub zakresu usług.

Prezentujemy płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni Alcovirex. Jest to środek na bazie alkoholu o stężeniu min. 70%. Dzięki temu zabija on wirusy, bakterie i grzyby na powierzchni dłoni szybko i skutecznie. Szybko się wchłania i nie wysusza rąk. Warto zatem zadbać o bezpieczeństwo osób trzecich i swoje przy pomocy sprawdzonych certyfikowanych rozwiązań najwyższej jakości. Z Alcovirex to prostsze, niż może się wydawać.

Alcovirex sprawdzi się również w przypadku:

  • mebli,
  • klamek,
  • poręczy schodów,
  • wyposażenia pomieszczeń.

I wszystkich innych funkcjonalnych elementów wyposażenia, które powinny być regularnie odkażane i dezynfekowane. Jest to zatem środek wysoce uniwersalny.

Informacje dotyczące stosowania oferowanych preparatów do dezynfekcji rąk i powierzchni dostępne są w szczegółowych opisach oferowanych produktów. Zachęcamy do zapoznania się z nimi jeszcze przed użyciem, by wykorzystać w pełni ich potencjał. W razie ewentualnych wątpliwości zapraszamy serdecznie do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Idź do sklepu