Higiena rąk

Dokładne mycie rąk chroni przed zarażeniem koronawirusem

Higiena rąkDłonie każdego dnia narażone są na kontakt z bakteriami, wirusami i mikroorganizmami, które przenosimy na inne elementy wyposażenia lub nawet na nas samych. Należy zatem zadbać o to, by ograniczyć ich ilość do absolutnego minimum. Częste mycie dłoni to oczywiście standard, lecz po każdym użyciu przedmiotów ze sfery publicznej należy dłonie także zdezynfekować.

Warto więc wyposażyć swoją firmę lub przestrzeń dostępną dla gości oraz klientów w podstawowy zestaw akcesoriów, wśród których znaleźć się powinny:

  • mydło (we wszystkich toaletach),
  • ręczniki papierowe w roli lub ręczniki składane do osuszania rąk po ich umyciu,
  • preparaty do dezynfekcji dłoni (ogólnodostępne),
  • kremy glicerynowe i wspierające regeneracje skóry po użyciu środków dezynfekujących dłonie,
  • rękawiczki jednorazowe.

Wszystkie ww. propozycje i produkty znaleźć można w ofercie sklepu Fair Play Plus zarówno w wersji o dużej, średniej, jak i małej pojemności. Dzięki temu są Państwo w stanie skompletować zestaw preparatów i akcesoriów zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem przedsiębiorstwa.

Jeśli mają Państwo problem z kompletowaniem akcesoriów niezbędnych dla swojej działalności, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością podzielimy się swoją wiedzą i pomożemy wybrać zestaw narzędzi, które pozwolą na maksymalizację higieny rak. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.