Dozowniki do płynu dezynfekującego

Wygodne i bezpieczne dozowanie płynu do dezynfekcji

Dozownik bezdotykowySam płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni to nie wszystko, co powinno znaleźć się w placówkach firmowych lub obiektach publicznych. Bezpieczna i wygodna forma stosowania preparatów odkażających jest równie istotna co sam środek dezynfekujący. Warto więc wyposażyć placówkę lub lokal w dozowniki do płynu dezynfekujące, które będą ogólnodostępne dla klientów, gości i pracowników. Poznaj propozycje, które mamy do zaoferowania w Fair Play Plus i wybierz rodzaj dozownika, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania i potrzeby.

Do dyspozycji klientów oddajemy m.in. dozowniki do płynu dezynfekujące:

Do montażu na ścianie lub stojaku:

  • łokciowe,
  • bezdotykowe z zasilaniem bateryjnym.

Wolnostojące:

  • eleganckie nablatowe dozowniki bezdotykowe,
  • stacje dezynfekujące uruchamiane stopą.

Jak widać, każdy jest w stanie znaleźć rodzaj dozownika, który zaspokoi jego indywidualne wymagania – zarówno pod względem rodzaju konstrukcji, jej wielkości, jak i sposobu podawania środków dezynfekujących.

Wszystkie dozowniki do płynu dezynfekującego dostępne w ofercie Fair Play Plus są wyposażeniem certyfikowanym i atestowanym. Oznacza to, że są one w pełni bezpieczne podczas eksploatacji i charakteryzują się wysokim poziomem niezawodności. Inwestorom pozostaje wybór modelu pod względem designu, który będzie dostosowany do wystroju wnętrza biura, sklepu, lokalu, holu lub całej firmy. Więcej szczegółów na temat dozowników i ich parametry techniczne przygotowaliśmy w karcie produktu – a dokładniej w ich opisach. Zachęcamy zatem do zapoznania się z nimi osobiście.

Idź do sklepu