Dezynfekcja w promocji

Kategorie: Ogólna     29.08.2018

Polecamy środki do dezynfekcji w promocyjnych cenach: preparat do mycia, dezynfekcji i nawilżania rąk Soft Care Sensisept H 34, preparat do szybkiej dezynfekcji powierzchni Velox Top AF oraz Jasol Solid – tabletki dezynfekujące do powierzchni i wody w studniach i basenach.

Jasol Solid – dezynfekcja powierzchni i wody w studniach i basenach

Jasol Solid Tabletki chlorowe o szerokim spektrum zastosowania. Mogą być stosowane do dezynfekcji powierzchni w służbie zdrowia. Sprawdzą się również w gastronomii do dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością. Mogą być również stosowane do dezynfekcji wody do picia, na przykład w studni, a także wody w basenach kąpielowych.

Opakowanie
1 kg 320 tabletek

63,72 PLN (59,00 PLN netto)

Towar wyprzedany

 

Soft Care Sensisept H 34 preparat do mycia, dezynfekcji i nawilżania rąk

Soft Care Sensisept H 34 Soft Care Sensisept H 34 myje, dezynfekuje i jednocześnie nawilża skórę rąk. Składnikiem dezynfekującym preparatu jest chloroheksydyna, która  zapewnia dłuższy czas aktywności oraz obniża ryzyko powtórnego zakażenia rąk. Ma właściwości bakteriobójcze, nie zawiera barwników i środków zapachowych, dlatego świetnie sprawdzi się nie tylko jako preparat do higieny rąk w obiektach służby zdrowia, ale również w gastronomii i przemyśle spożywczym. Przeznaczony do użytku z dozownikiem Soft Care.

Opakowanie
800 ml

29,52 PLN (24,00 PLN netto)

Towar wyprzedany

Velox Top AF – szybka dezynfekcja powierzchni

Velox Top AF - szybka dezynfekcja powierzchni Gotowy do użycia preparat bezaldehydowy preparat na bazie alkoholu do mycia i dezynfekcji. Nie zawiera aldehydu i fenolu, co powoduje, że nie odbarwia dezynfekowanych powierzchni. Posiada szerokie spektrum bójcze przy wysokiej tolerancji ze strony użytkowników. Nadaje się do mycia i dezynfekcji powierzchni sprzętu medycznego, stomatologicznego przed procesem sterylizacji, sprzętu rehabilitacyjnego, szafek pacjenta, lamp, blatów, łóżek.

Opakowanie
1 l

24,84 PLN (23,00 PLN netto)

Towar wyprzedany

Ceny promocyjne obowiązują do wyczerpania zapasów.

Zapraszamy do naszego biura sprzedaży w Markach przy ul. Piłsudskiego 257 od 7.00 do 17.00 od poniedziałku do czwartku i od 7.00 do 16.00 w piątki. Przypominamy również, że w sklepie internetowym zamówienia można składać przez całą dobę 7 dni w tygodniu.