Bricciolo – odkurzacz fryzjerski… i nie tylko

Kategorie: Ogólna     21.03.2022

Odkurzacz fryzjerski z koszemBiriccolo to odkurzacz łączący w sobie funkcję odkurzacza podłogowego i kosza na śmieci. Odkurzacz do pracy na sucho jest idealny do czyszczenia w salonach fryzjerskich i małych firmach, wymagających ciągłego i szybkiego czyszczenia podłóg. Doskonale sprawdza się również w warunkach domowych. Okruchy, kurz, sierść zwierząt… po prostu zmieć je miotłą i zbliż do wlotu odkurzacza.

Pobierz ulotkę

Brud znika w jednej chwili

Bricciolo to szybki i prosty sposób na sprzątanie bez konieczności schylania się. Wyposażony w wyjmowany i higieniczny zbiornik z tworzywa sztucznego, staje się koszem na śmieci, idealnym do codziennego zbierania odpadów. Zarówno funkcja ssania, jak i pokrywa kosza są otwierana stopą, więc unikamy przeciążenia kręgosłupa. Odkurzacz jest wyposażony w worek o pojemności 3,5 litra, a do kosza o pojemności 15 litrów można zastosować worki polietylenowe na odpady, dołączone do odkurzacza, dla higienicznego usuwania śmieci. Kosz może być również używany bez worków. Pojemnik można z łatwością można wyjąć z odkurzacza, opróżnić, a następnie umyć pod bieżącą wodą.

Czystość w salonie fryzjerskim

Salon fryzjerski to miejsce, w którym ciągle dużo się dzieje. Obcinane włosy spadają na podłogę i wymagają ciągłego sprzątania, bo przecież czystość w salonie to wizytówka zakładu fryzjerskiego. Bricciolo to urządzenie bardzo proste w obsłudze a niesamowicie ułatwiające pracę w salonie. Z łatwością „łyknie” wszystko, co znajdzie się w jego pobliżu. Wystarczy zmieść włosy do podstawy urządzenia i nacisnąć stopą przycisk uruchamiający ssanie, a wszystkie włosy i zabrudzenia zostaną zassane przez odkurzacz. Urządzenie dobrze sprawdza się na twardych podłogach, np. kafelkach, panelach itd..

Odkurzacz podłogowy z koszem na śmieci

Połączenie funkcji odkurzacza i kosza na odpady daje szerokie możliwości zastosowania. Zaletą urządzenia są również jego parametry. Moc maksymalna to 1380 W, przepływ powietrza wynosi 50 l/s, a podciśnienie 250 mbar. Wysoką jakość filtrowania powietrza zapewnia filtr o powierzchni filtrowania 0,11 m2. Odkurzacz ma wymiary 320 x 350 x 455, a wysokość z otwartą pokrywą kosza wynosi 720 mm. Ponadto odkurzacz jest wyposażony w sygnalizator przepełnienia worka. Kiedy tylko zbiornik będzie zapełniony zapali się kontrolka informująca o konieczności jego opróżnienia.

Czytaj więcej

Kliknij zdjęcie, by przejść do sklepu

Akcesoria