Papierowe artykuły higieniczne

Szeroka gama papierowych artykułów higienicznych do wyposażenia toalet

Papierowe artykuły higieniczne zapewniają komfort i bezpieczeństwo zarówno w domach, jak i miejscach publicznych. W naszej ofercie znajdą Państwo papiery wiodących marek: Katrin, Tork, FPP. Najpopularniejsze papiery, ręczniki papierowe, czyściwa i podkłady higieniczne można kupić w sklepie internetowym. O szerszy wybór papierów można zapytać naszych konsultantów, którzy chętnie pomogą Państwu optymalnym w doborze papierów i dozowników dla danego obiektu.

Papier toaletowy Jumbo

Duże rolki toaletowe, nazywane Jumbo lub Gigant, są odpowiednie do toalet o dużym natężeniu ruchu. Większa ilość papieru w dozowniku oznacza mniejszą częstotliwość wymiany rolek, co znacznie ułatwia pracę personelu sprzątającego. Papier toaletowy w dużych rolkach można spotkać np. w toaletach galerii handlowych, stacji benzynowych, stadionów sportowych, lotnisk, dworców, biur, czy szkół.

Papier toaletowy Standard

Standardowe rolki papieru toaletowego sprawdzą się w toaletach o małym i średnim natężeniu ruchu. Najlepiej znamy je z naszych domów, ale mogą być również stosowane w obiektach użyteczności publicznej, w których nie przebywa jednocześnie dużo osób. Są idealne także, gdy chcemy podkreślić ich wysoki standard. Przykładem mogą być apartamenty hotelowe, toalety w strefie VIP, itp..

Ręczniki składane ZZ 

Papierowe ręczniki składane zwykle nazywane są ZZ, choć to tylko jeden ze sposobów składania i pakowania listków w bindy. Występują także złożone w kształcie litery L lub C, ale zawsze tak, by po wyciągnięciu jednego listka z dozownika, wysunął się kolejny. Zapewnia to higienę przy osuszaniu rąk i minimalizuje możliwość przenoszenia chorób bakteryjnych na innych użytkowników.

Ręczniki w roli

Ręczniki papierowe w roli najczęściej są stosowane w miejscach publicznych. Sposób ich dozowania zapewnia dostęp tylko do aktualnie używanego fragmentu ręcznika, co znacznie podnosi higienę i bezpieczeństwo, chroniac przez przenoszeniem bakterii. Ręczniki w roli mogą być dozowane centralnie lub od zewnątrz roli. W naszym sklepie znajdziecie Państwo ręczniki w roli mini i maxi.

Ręczniki systemowe

Ręczniki systemowe są dopasowane do odpowiednich dozowników. Zwykle są grubsze, bardziej chłonne i wytrzymałe niż zwykłe ręczniki, więc mniejsza ilość papieru wystarcza na dokładne osuszenie rąk. Również system dozowania minimalizuje zużycie papieru, redukuje koszty utrzymania czystości, a jednocześnie pozytywnie wpływa na środowisko, zmniejszając ilość wytwarzanych odpadów,

Ręczniki kuchenne

 

Ręcznik kuchenny to higieniczny artykuł zastępujący ścierki. Zapewnia czystość i higienę w kuchni. Ręczniki kuchenne przydają się również przy smażeniu potraw, kiedy chcemy usunąć nadmiar tłuszczu. Są miękkie i chłonne, a jednocześnie charakteryzują się dużą wytrzymałością na rozmiękanie i rozrywanie. Zazwyczaj składają się kilku warstw i mogą być zdobione nadrukiem.

Czyściwa przemysłowe

Czyściwa przemysłowe, w zależności od przeznaczenia, mogą być wykonane z makulatury, celulozy lub włókniny. Dobrze wchłaniają wilgoć, usuwają smary, czy kleiste substancje. Mogą być stosowane do wycierania, czyszczenia, polerowania w przemyśle mechanicznym, metalowym, samochodowym, czy branży spożywczej. Korzystanie z tego artykułu higienicznego znacznie ułatwiają stojaki do czyściw – podłogowe lub ścienne.

Podkłady higieniczne

Podkłady higieniczne w rolce najczęściej są stosowane w medycynie. Powstały po to, by zastąpić prześcieradło na kozetce w specjalistycznych przychodniach i gabinetach medycznych. Są miękkie, chłonne i wytrzymałe. Zapewniają higienę, bezpieczeństwo i wygodę użytkowania również w gabinetach kosmetycznych, ośrodkach SPA, na fotelach dentystycznych lub gabinetach masażu, czy domach opieki.

Pozostałe artykuły papierowe

W swojej ofercie posiadamy również inne artykuły higieniczne. Są to miękkie i chłonne chusteczki higieniczne w praktycznych opakowaniach ułatwiających dozowanie, a także produkty zwiększające komfort korzystania z toalet – nakładki sedesowe oraz torebki higieniczne. W tym dziale sklepu internetowego można też kupić papierowe worki do odkurzaczy.