Air Blitz – zapach do firmy i domu

Kategorie: Ogólna, Porady     16.11.2018

Zapach może wprowadzać przyjemną atmosferę, zwiększać komfort przebywania w pomieszczeniu, wzmacniać strategię marketingową firmy zwiększając jej prestiż, wpływając na sprzedaż. Dlatego odświeżacze powietrza są stosowane zarówno w domach, jak i w firmach. Warto wykorzystać siłę zapachu, którą daje odświeżacz z dozownikiem elektrycznym zapewniając przyjemny zapach przez całą dobę.

 

Odświeżacze powietrza i neutralizatory powietrza

 

Marketing zapachowy dla firm

Miły i pasujący do branży zapach powoduje pozytywne pierwsze wrażenie klientów o firmie. Pod wpływem odpowiedniej aromatyzacji klienci mogą lepiej ocenić firmę oraz jakość jej produktów i obsługi.  Dlatego coraz większą wagę przywiązuje się do tej metody oddziaływania na klienta, dobierając odpowiedni zapach dla danego typu produktów lub usług. W ten sposób można osiągnąć konkretne cele: przyciągnąć klientów i wydłużyć ich czas przebywania w sklepie, salonie, czy punkcie usługowym, oraz wytworzyć przyjemną atmosferę skłaniającą do dokonania zakupu.

Zapach wpływa również na komfort przebywania w biurach, urzędach, zwiększając wydajność pracy. W hotelach, SPA, klinikach, aptekach, sklepach, biurach, zarówno pracownicy, jak i klienci korzystają więc z pozytywnego wpływu zapachu, który może relaksować, odświeżać lub pobudzać, w zależności od pomieszczenia i charakteru świadczonej usługi.

Przyjemny zapach w domu

Również w domu zapach ma ogromny wpływ na komfort mieszkańców. Stosując w różnych pomieszczeniach odpowiednie zapachy możemy stworzyć dobrą atmosferę do wypoczynku lub rodzinnych spotkań.  Zapachy wpływają na pracę mózgu oraz hormony, które decydują o naszym zachowaniu i emocjach. Zapamiętane zapachy kojarzymy z miejscami i emocjami, które nam w tych miejscach towarzyszyły. Potem czując zapach, który wywołał pozytywne emocje nieświadomie te emocje przywołujemy. A emocje mają wpływ na nasze zachowanie. Wiedząc o tym możemy zadbać o to, by zapach naszego domu wywoływał w domownikach i gościach dobre odczucia.

W niektórych pomieszczeniach stosowanie odświeżaczy jest niemal niezbędne. Oczywiście utrzymanie czystości to podstawa, bo odświeżacze nie zastąpią sprzątania. Jednak mimo czystości nie mamy wpływu na pewne zapachy, a wtedy odświeżacz neutralizujący nieprzyjemną woń, np. dymu papierosowego, smażenia, czy uryny, staje się niezastąpiony. Jeśli zastosujemy elektryczne urządzenie dozujące automatycznie uwalniające zapach, wszystkie pomieszczenia będą zawsze pachniały przyjemnie.

Odświeżacz powietrza AIR BLITZ

Ait Blitz - odświeżacz powietrza i elektryczny dozownik Zarówno w naszym biurze sprzedaży, jak i w sklepie internetowym, są dostępne odświeżacze powietrza neutralizujące zapachy AIR BLITZ w szerokiej gamie zapachowej. Wkład o pojemności 260 ml, w zależności od częstotliwości dozowania, wystarczy na 30 – 60 dni. Wkład pasuje do większości elektronicznych urządzeń rozpylających, a my polecamy do z dozownikiem który może uwalniać spray co 7,5, 15 lub 30 minut. W razie potrzeby dozownik można też wyłączyć. Dozujące urządzenie elektryczne do odświeżacza należy zakupić oddzielnie.

Odświeżacz powietrza Air Blitz – kup w sklepie internetowym

Dozownik elektryczny Air Blitz – kup w sklepie internetowym

Tak więc zapach może być potężnym narzędziem umożliwiającym powiązanie między klientem a produktem, czy marką na poziomie emocjonalnym. Jest to Efekt Prousta – tak nazywane jest skojarzenie między zapachami a wspomnieniami. Warto je wykorzystać na swoją korzyść.

 

Odświeżacze powietrza i neutralizatory zapachów