3M Cleaning Institute w siedzibie Fair Play Plus

Kategorie: Aktualności     8.05.2018

W kwietniu, w siedzibie Fair Play Plus odbył się pierwszy w Polsce 3M Cleaning Institute. To program o globalnym zasięgu realizowany w 52 krajach. W przedsięwzięciu zorganizowanym przez firmę 3M wspólnie z Polską Izbą Gospodarczą Czystości, uczestniczyły firmy specjalizujące się w utrzymaniu czystości.

3M Cleaning Institute w siedzibie Fair Play Plus

Praktyczne warsztaty uzupełniła wiedza przekazywana przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Zaprezentowane zostały najnowsze produkty i technologie, które pozwalają na zwiększenie wydajności sprzątania, a więc również na skrócenie czasu pracy i redukcję kosztów utrzymania czystości.

Uczestnicy spotkania podkreślali potrzebę poznawania branżowych nowinek, które mogą później wdrożyć w codziennej pracy. Wiedza teoretyczna przekazana podczas wykładu została później przełożona na praktyczne przykłady zastosowania nowych produktów, dzięki czemu od razu można było przekonać o się o pozytywnych efektach, jakie dają prezentowane rozwiązania.

Gośćmi specjalnymi wydarzenia i głównymi prelegentami byli:

Pedro Recio, globalny dyrektor segmentu utrzymania czystości w 3M. Ponad 16 lat doświadczenia w zakresie utrzymania czystości, w szczególności w zakresie utrzymania czystości podłóg.

Jolanta Sergot-Kowalska, ekspert oraz biegła sądowa z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie utrzymania czystości. Dyrektor Cleaning Consulting, Członek Rady Zamówień Publicznych przy Konfederacji „Lewiatan” .

Przedstawiciele firmy 3M zapewnili, że 3M Cleaning Institute będzie wydarzeniem cyklicznym i zaprosili na jego kolejne edycje, które przybliżą najnowsze technologie w branży utrzymania czystości.

A my zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia.