3 produkty Voigt w promocyjnej cenie

Kategorie: Aktualności     20.04.2018

Do naszych promocji dołączyły produkty Voigt: GLANZPUR VC 240 do mycia powierzchni szkliwionych, DUOMATIC VC 231 do maszynowego utrzymania czystości wodoodpornych podłóg oraz GRUND LIGHT VC 155, środek o bardzo dobrych właściwościach czyszczących do gruntownego mycia wszelkich wodoodpornych powierzchni podłogowych. Promocja trwa do wyczerpania zapasów. 

GLANZPUR VC 240

Skoncentrowany środek do mycia powierzchni szkliwionych, w tym przedmiotów szklanych oraz porcelanowych

VOIGT GLANZPUR VC 240 GLANZPUR VC 240 skutecznie usuwa brud, kurz i zatłuszczenia oraz zapobiega powstawaniu kamienia wodnego. Umytym powierzchniom nadaje delikatny połysk. Zastosowana technologia Anti-Fingerprint dodatkowo zabezpiecza powierzchnie przed niepożądanymi odciskami palców i dłoni. Szczególnie zalecany do mycia posadzek ceramicznych, płytek oraz przeszkleń. Dzięki technologii Anti-Stone preparat na mytych powierzchniach nie pozostawia osadów, smug i zacieków. W mytych pomieszczeniach pozostawia przyjemny, orzeźwiający zapach.

98,39PLN (79,99PLN netto)

Kup teraz

 

DUOMATIC VC 231

Skoncentrowany środek do maszynowego utrzymania czystości i pielęgnacji wodoodpornych podłóg

VOIGT DUOMATIC VC 231 DUOMATIC VC 231 szczególnie zalecany jest do podłóg z terakoty, płytek kamionkowych, terazzo oraz PCV. Zalecany do bieżącego utrzymania czystości podłóg w supermarketach, halach magazynowych. Na mytych powierzchniach tworzy lekki film z połyskiem, który ułatwia proces bieżącej pielęgnacji i jednocześnie redukuje możliwość ponownego zabrudzenia powierzchni. Środek niskopieniący, przeznaczony do mycia maszynowego oraz ręcznego.

110,45PLN (89,80PLN netto)

Kup teraz

GRUND LIGHT VC 155

Środek o bardzo dobrych właściwościach czyszczących przeznaczony do gruntownego mycia wszelkich wodoodpornych powierzchni podłogowych

VOIGT GRUND LIGHT VC 155 GRUND LIGHT VC 155 to środek o bardzo dobrych właściwościach czyszczących. Aktywnie usuwa silne zabrudzenia, pasty oraz powłoki polimerowe. W odpowiednich rozcieńczeniach może być również stosowany do bieżącego utrzymania czystości. Jest środkiem niskopieniącym, który może być stosowany zarówno do mycia maszynowego jak i ręcznego.

146,47PLN (119,08PLN netto)

Kup teraz

Zapraszamy do sklepu internetowego lub do naszego biura sprzedaży w Markach przy ul. Piłsudskiego 257 od 7.00 do 17.00 od poniedziałku do czwartku i od 7.00 do 16.00 w piątki.